Jak się zalogować?

Logowanie do portalu dobroni.pl jest bardzo proste:


Najpierw należy kliknąć w przycisk załóż widoczny na górze prawej kolumny portalu

Pojawi się specjalny formularz do wypełnienia. Kolejno od góry wpisujemy imię i nazwisko - dobrowolnie.
Następnie wymyślamy i wpisujemy tzw. nick - czyli pseudonim, którym będziemy się posługiwać w portalu. Tym pseudonimem będą podpisane wszystkie wiadomości, wpisy, komentarze jakie wpiszemy w portalu po zalogowaniu, dlatego warto, aby kojarzył się on z nami bezpośrednio - może to być np. nasze imię lub ksywa z czasów szkolnych


Potem wpisujemy nasz aktualny adres e-mail - to ważne, ponieważ na ten adres system rejestrujący wyśle nam automatycznego maila z potwierdzeniem założenia wizytówki i hasłem do logowania w portalu. Hasło będziemy mogli dowolnie zmieniać w każdej chwili po zalogowaniu.Następnie należy wybrać kategorie tematyczne, w których chcesz być powiadamiany mailowo o nowych informacjach:

Teraz możemy napisać coś o sobie, naszych sukcesach, tak aby inni mogli się czegoś o nas dowiedzieć. To pole będziemy mogli dowolnie zmieniać za każdym razem kiedy zalogujemy się w portalu dobroni.pl.


Na koniec zaznaczamy, że akceptujemy regulamin portalu. Jego akceptacja jest warunkiem założenia naszej wizytówki i możliwości logowania. Przed zaakceptowaniem warto zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem: Regulamin portaluTeraz pojawi się nowa strona potwierdzająca, że operacja dodania naszej wizytówki została zakończona. Możemy zalogować się do naszej skrzynki e-mail, której adres podaliśmy w formularzu i kliknąć link jaki otrzymaliśmy z systemu rejestrującego. To ważne - bez kliknięcia w ten link nasze konto na portalu, a tym samym możliwość do zalogowania, jeszcze nie są aktywne.

Teraz możesz się już zalogować


Jeśli mimo to pojawiły się problemy z zalogowaniem w portalu lub coś jest niezrozumiałe napisz do nas [email protected] a my Ci pomożemy!


Zobacz też inne tematy pomocy:
Jak założyć bloga?
Jak dodać wpis?
Jak aktywować stronę GRH?