Zlot Kolekcjonerów Broni 17-19.06.2016, Fort VI, Poznań


Zapraszamy do wzięcia udziału w Zlocie Kolekcjonerów Broni w Poznaniu, który odbędzie się na terenie Fortu VI (ul. Lutycka 115) w dniach 17-19 czerwca 2016 roku. Wstęp dla Publiczności w dniach 18-19 czerwca (sob-niedz)

Zlot Kolekcjonerów Broni w Poznaniu jest planowany jako impreza cykliczna i jest odpowiedzią na zainteresowanie środowisk kolekcjonerskich i społeczeństwa tą tematyką.

Udział w Zlocie ma charakter dobrowolny i dla kolekcjonerów jest bezpłatny. Opłaty pobierane są od osób zwiedzających i prowadzących działalność handlową na terenie Zlotu.

Jako osoby uprawnione do wystawienia się podczas Zlotu rozumiemy kolekcjonerów rozmaitej broni w szerokim pojęciu, obejmującym  historyczną i współczesną broń palną, broń białą, myśliwską, gazową, pneumatyczną, czarnoprochową, wyposażenie wojskowe, repliki broni, przedmioty związane z technikami walki, odznaczenia i emblematy, pojazdy wojskowe. Bez broni masowego rażenia.

Serdecznie zapraszamy kolekcjonerów, zwiedzających oraz firmy zainteresowane współpracą do udziału w Zlocie. Na naszej stronie internetowej www.fortpoznan.pl znajdziecie Państwo program imprezy, zasady uczestnictwa i zwiedzania, regulamin Zlotu.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Zbrojownia
FortPoznan.pl
Kontakt do organizatora: 
Marcin Walkowiak  501 44 55 66 
[email protected]

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2016-06-17
  • Organizator: 
    Stowarzyszenie Zbrojownia, FortPoznan.pl

5
Oceń (2 głosów)

 

Lokalizacja


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

 

Zlot Kolekcjonerów Broni 17-19.06.2016, Fort VI, Poznań - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu