Zbieram zamówienia na tkaninę lnianą na mundury WP


Szanowni koledzy, ponieważ kolejny raz docierają do mnie liczne sygnały z zapotrzebowaniem na materiał lniany na mundury polowe (tzw. drelichowe) wz. 36 ogłaszam, że przystępuję do zbierania zamówień na tę tkaninę.
Będzie to już IX produkcja tej tkaniny, myślę że sprawdzonej w wielu grupach od 2008 r., kiedy udało się podjąć jej produkcję po raz pierwszy.

Proszę o zgłoszenia via mail na adres: [email protected] zawierające następujące dane:
1) imię i nazwisko zamawiającego
2) ilość metrów bieżących tkaniny (przeciętnie ok. 4 mb na 1 mundur)
3) ewentualnie nazwę GRH
4) dane adresowe do wysyłki.
Na zamówienia czekam tylko do 30 sierpnia 2016 r. do północy. Proszę jednocześnie o przygotowanie się na zbiórkę pieniędzy na materiał. Chciałbym aby zamówienie wyszło jeszcze w tym roku.

Poprzednia cena materiału tj. z ostatnich 3 lat wynosiła około 70 zł/mb. Podaję ją orientacyjnie.

Ostateczna cena może się zatem zmienić m.in. w zależności od kursu EUR i cen przędzy i barwników w najbliższych miesiącach. Cenę będę znał dopiero po ustaleniu warunków z nowym wykonawcą. Niestety Zakłady Lniarskie "Żyrardów" , w których miało miejsce tzw. wykańczanie/barwienie tkaniny przestały ostatecznie funkcjonować. Materiał nadal jednak będzie finalnie produkowany w Polsce.

Jak tylko uzbiera się 300 mb rozpoczniemy zbiórkę pieniędzy (w formie przedpłaty 100 proc.). Aktualnie poziom zgłoszonych zamówień to ok. 120 mb. Wtedy będę znał ostateczną cenę. biorąc pod uwagę tradycyjne opóźnienia w zbiórce funduszy, zalecam przygotowanie się do tego wydatku już obecnie. Pozwoli to na przyspieszenie produkcji.

Proszę o nie przesyłanie mi próśb o próbki tej tkaniny, albo o jej zdjęcia. Załączona fotka dość realistycznie przedstawia kolorystykę tkaniny.

 


 

5
Oceń (5 głosów)

 

 

Zbieram zamówienia na tkaninę lnianą na mundury WP - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł