Wiosenne ćwiczenia SRH Tobie Ojczyzno

/ 3 komentarzy / 17 zdjęć


W sobotę 20.04.2013 na terenie skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim , odbyły się ćwiczenia taktyczne spadochroniarzy 1 SBS.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przeglądu wyposażenia osobistego, następnie wraz z naszymi przyjaciółmi z SRH PSZ przeprowadziliśmy ćwiczenia z budowy i rzutu granatem, taktyki pojedynczego żołnierza, maskowania indywidualnego, oraz budowy i użycia granatnika ppanc. PIAT.

Ćwiczyliśmy taktykę drużyny w natarciu i obronie oraz musztrę. Na zakończenie ćwiczeń odbył się bieg z przeszkodami.

Przerwy pomiędzy zajęciami wypełniły nam pogadanki na temat broni, sprzętu saperskiego i roli kapelanów w wojsku.

Sezon uważamy za rozpoczęty.

 


 

4.3
Oceń (9 głosów)

 

 

Wiosenne ćwiczenia SRH Tobie Ojczyzno - opinie i komentarze

Stary KojotStary Kojot
0
Fajna sprawa, Skansen ma swój niepowtarzalny lkimat do takich ćwiczen:))) Ale łapki tez wypadało by zamaskować, a tak swiecą różem...:))))))))))) (2013-04-23 00:00)
enfieldenfield
0
Ręce też poczerniliśmy, ale na fotkach faktycznie słabo to widać, farba szybko się ściera. Na przyszłość umorusamy się dokładniej ;-) Poza grupowym zdjęciem żadna z fotek nie jest pozowana, byliśmy skupieni na ćwiczeniach, więc nie przywiązywaliśmy wagi do tego jak wyjdziemy w obiektywie. (2013-04-23 00:00)
SnimkaSnimka
0
Rewelacja tylko Wam pozazdrościć przedniej zabawy. Pozdrowienia od 21 WPP Warto by coś razem zrobić w kierunku tego samego dowódcy Gen. bryg. Stanisława SOSABOWSKIEGO. (2013-04-27 00:00)

skomentuj ten artykuł