VIII Misja Wschód,otwarcie.

/ 44 zdjęć


2 czerwca,żwirownia Ogrodniczki.
Pobódka 5.30.Niebo zachmurzone.Trochę mżył deszcz.Śniadanie,odprawa,wieszanie banerów przy scenie głównej.Ze żwirowni wyrusza parada pojazdów militarnych.Zabezpieczanie sceny głównej.Oficjalne otwarcie VIII Pikniku Militarnego ,,Misja Wschód".
Przybyli goście:minister rolnictwa krzysztof JURGIEL,poseł Krzysztof TRUSKOLASKI prezydent miasta Białegostoku Tadeusz TRUSKOLASKI,burmistrz Supraśla Radosław DOBROWOLSKI,dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku Robert  SADOWSKI.
Licznie zebrane grupy rekonstrukcji historycznej i publika.Po okolicznosciowych mowach,piknik otwarto.
Obiad.Zabezpiecznie miejsca pokazów służb mundurowych.
O godzinie 17 dynamiczny pokaz służb mundurowych:z 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego,1 Brygady Terytorialnej i Straży Granicznej.
Kolacja i od godziny 20.00 zabezpieczanie i warta na Tankodromie.Licznie zgromadzeni rekonstruktorzy i silna grupa z Białorusi została przewieziona PTESem przez Komendanta I Edena po poligonie i jeziorku:

- ! - " "" '

Jestem pewien,że Przyjaciele z Białorusi zrobią to co mówiłem w pewnej sprawie,bo jak mawiają:,,REKLAMA JEST DZWIGNIĄ HANDLU..."ehehehheheheheeh

Pozdrawiam gorąco:patrz-

https://www.facebook.com/ihar.melnikau

Kursów było trzy.Z zapadnięciem zmroku codzienny gwar i hałaśliwa krzątanina w żwirowni przycichła.Wielu zebrało się przy Naszym obozowym ognisku...
Noc z 1 na 2 czerwca była nie co chłodniejsza niż wcześniejsze...


Zapraszam na fotorelację.

Do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=HJEgxUX7Kqs

Ps.:Pozdrawiam DUDZINA!!!W razie jakby coś,to spotkamy sie na swięcie pułkowym 23 czerwca!!!

 


 

5
Oceń (1 głosów)

 

 

VIII Misja Wschód,otwarcie. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł