VII Wielki Bal Arsenału


Odpowiadając na liczne pytania kierowane do ARSENAŁU i osobiście do kol. Piotra M. Zalewskiego informuję, że VII Wielki Bal ARSENAŁU odbędzie się w sobotę, 9 Lutego 2013 roku (w godzinach 19 oo do 2 po północy).

Bawić będziemy się jak co roku w Muzeum Pałacu w Wilanowie, ale w tym roku już w dużo większej sali, która pomieści wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w stylu Empire.
Bal będzie składał się z dwóch części. Cześć Pierwsza - „Historyczna” (w godzinach 19 oo do 24 oo). W programie będą jak zawsze pokazy i nauka tańców historycznych przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego, podsumowanie kampanii 1812-2012 oraz prezentacja wybranych filmów nakręconych w czasie tegorocznych rekonstrukcji. Dla spragnionych i głodnych nie zabraknie różnych atrakcji podniebienia,
Część Druga „Nowoczesna” (od północy do godziny 2 oo rano). W tej części zabawa będzie kontynuowana przy dźwiękach muzyki nowoczesnej, tak by dogodzić gustom nie tylko rekonstruktorów, ale i naszych przyjaciół nie „wciągniętych” jeszcze zbytnio w rekonstrukcję historyczną.

Wszelkie pytania, jak i zgłoszenia proszę kierować do kol. Piotra M. Zalewskiego, sekretarza naszego stowarzyszenia oraz inicjatora tej pięknej tradycji. Telefonicznie na numer: 501 326 645. Mailem na adres stowarzyszenia: info (at) arsenal.org.pl , bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie Arsenału: http://arsenal.org.pl/aktualnosci/wydarzenia/438-vii-wielki-bal-arsenau.html

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2013-02-09
  • Organizator: 
    Arsenał - stowarzyszenie regimentów i pułków polskich 1717-1831

4.6
Oceń (9 głosów)

 

Lokalizacja


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

 

VII Wielki Bal Arsenału - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu