VI weekend forteczny - 2014.05.04

/ 15 zdjęć


... na zakończenie długiego weekendu, korzystając z zaproszenia Towarzystwa Miłośników Miasta Lubonia przybyliśmy do poznańskich lasów dębińskich, aby wziąć udział w VI Fortecznym Weekendzie.
Coroczna impreza odbyła się w ramach akcji 'Poznań za pół ceny'... największą, przewidzianą na ten dzień przez Organizatorów atrakcją była możliwość zwiedzenia schronu, który na co dzień, z racji usytuowania na obszarze ujęcia wody jest niedostępny dla osób postronnych.

Nasze uczestnictwo, jako członków TDH 57pp polegało na wystawieniu przy jednej z fortyfikacji punktu wydawania przepustek. Owe pozwolenia były rozpowszechniane zarówno pośród uczestników weekendu fortecznego odwiedzających nasz obiekt w zorganizowanych grupach, jak i też wśród cyklistów i biegaczy, którzy równie licznie mijali w niedzielne przedpołudnie nasze stanowisko. Ciekawa treść oraz 'maszynowa' metoda wypełniania przepustek spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości co spowodowało, że przygotowane na tą okoliczność ilości druków 'rozeszły' się krótko po godz. 14.00 ... a nie było ich mało... następnym razem przygotujemy się jeszcze lepiej!!! 


 

5
Oceń (3 głosów)

 

Lokalizacja

 

VI weekend forteczny - 2014.05.04 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu