Tropem Wilczym. Bięg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Nądnia, 04.03.2018 roku

/ 4 zdjęć


W minioną niedzielę tj. dnia 04.03.2018 roku na zaproszenie Kolegów ze Stowarzyszenia Patriotyczny Zbąszyń mieliśmy okazję po raz kolejny uczestniczyć w akcji "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Była to już VI edycja tej inicjatywy, której organizatorem jest Fundacja Wolność i Demokracja.

W odróżnieniu od ubiegłorocznego wydarzenia tym razem bieg został zorganizowany w Nądni, miejscowości tuż pod Zbąszyniem w Wielkopolsce.

Jako członkowie TDH 57pp przy wsparciu Kolegów Sebastiana i Konrada z Krotoszyna i Filipa z Grodziska Wielkopolskiego przedstawiliśmy przed startem biegu krótki epizod związany z nieudaną próbę odbicia więźnia z posterunku Milicji Obywatelskiej.

Co do samego biegu, którego dystans wynosił 5 km to wzięło w nim udział 126 zawodników. Zwycięzca przybył na metę już po 17 minutach, dokładny czas to 00:17:34.989... :o

Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących, duże podziękowania dla lokalnych Organizatorów biegu - Stowarzyszenia Patriotyczny Zbąszyń, którzy zadbali o każdy szczegół ... brawo Wy!

 


 

5
Oceń (2 głosów)

 

 

Tropem Wilczym. Bięg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Nądnia, 04.03.2018 roku - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł