Strefa Militarna fotki


World of Tanks na Strefie Militarnej w Podrzeczu

  Już za tydzien od 10-12 lipca 2015 rusza ósma odsłona największego w Polsce Zlotu Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych – Strefa Militarna 2015. Jest to coroczne spotkanie miłośników historii militarnej, które odbywa się w Podrzeczu koło Gostynia i Piasków w województwie Wielkopolskim. Uczestniczą w nim środowiska zajmujące się odtwórstwem historycznym oraz kolekcjonerzy z całej Polski i z zagranicy. Wargaming.net – sponsor strategiczny Strefy Militarnej po raz kolejny w tym roku, zawita w Polsce. Wszyscy, którzy są fanami wirtualnych czołgów mają więc niepowtarzalną okazję, aby wspólnie zagrać w popularną grę „World of Tanks”.

Dla osób które nie interesują się grami, warto wyjaśnić że World of Tanks jest najpopularniejszą grą na świecie poświęconą pojazdom pancernym pierwszej połowy XX wieku. Korzysta z niej ponad 40 mln osób, w tym ponad milion Polaków, którzy są najliczniejszą grupą graczy w Europie. Stanowiska dla graczy znajdują się w amerykańskiej ciężarówce z serii M939, nazwanej przez twórców MGT-20 (Mobile Gaming Truck), na której znajduje się 20 stanowisk z komputerami, gotowymi do staczania wirtualnych bitew. Twórcy gry przygotowali również wyjątkowe nagrody dla uczestników turnieju.

Na stoisku Wargaming.net, znajdą się także atrakcję które przykują uwagę nie tylko osób grających. Jedną z nich będzie najpopularniejszy czołg II wojny światowej czyli T34/85, znany bardziej jako słynny „Rudy 102”.

World of Tanks będzie  sponsorem głównego widowiska Strefy Militarnej: bitwy pancernej „Budziszyn 1945”, która odbędzie się w sobotę 11 lipca o godzinie 18 z udziałem co najmniej 8 pojazdów gąsiennicowych, broni historycznej oraz pirotechnicznych środków pozoracji pola walki.

Strefa Militarna będzie dostępna dla zwiedzających od piątku 10 lipca do niedzieli 12 lipca. Zapraszamy wszystkich miłośników militariów do odwiedzenia Strefy Militarnej w Podrzeczu.

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2015-07-10

5
Oceń (3 głosów)

 

Lokalizacja


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

 

Strefa Militarna fotki - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu