Sars Przasnysz na Świątecznej Zbiórce Charytatywnej

/ 7 komentarzy / 10 zdjęć


1 Grudnia 2013 roku, grupa Sars Przasnysz - koło 14 Pułku Strzelców Syberyjskich, wzięła udział w Świątecznej Zbiórce Charytatywnej.

Grupa Sars zaprezentowała swój wizerunek w punkcie informacyjnym w Hali Sportowej w Chorzelach, promowaliśmy rozgrywki Airsoft, a także ASH (Airsoft Historyczny). Liczni goście, zaglądając na nasze stanowisko, dopytywali się o wyposażenie, broń, zasady spotkań i nasz regulamin. Wielu wyraziło chęć pomocy i dołączenia do grupy.

Podczas spotkania, za zgodą organizatorów, zorganizowaliśmy pozorowaną sytuację przed budynkiem hali. Doszło do symulowanego ataku terrorystycznego, podczas którego, nieznani napastnicy podłożyli bombę w szkole. Zmusiło to wszystkich do ewakuacji budynku, na parking przed obiektem. Tam doszło do porwania VIPa, i w kanonadzie ostrzału maszynowego i wybuchach granatów odłamkowych, grupa antyterrorystyczna podjęła próbę odbicia zakładnika, co oczywiście się powiodło. Do atrakcji należały również pojazdy, które służą uczestnikom podczas rozgrywek.

Jesteśmy zadowoleni, że młodzież wykorzystuje swój potencjał w celu uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, ich organizowania i charytatywnego podejścia do sprawy (Grupa Sars w pełni pokryła koszty inscenizacji).


W Hali Sportowej w Chorzelach odbyło się podsumowanie całej akcji, w trakcie którego wystąpili m.in.:

Jednostka Wojskowa 5699 w Przasnyszu Zespół Medycznych Policealnych Szkół w Przasnyszu, Nadleśnictwo Przasnysz, Szkoła Koreańskiej Sztuki Walki w Przasnyszu, Grupa Sars Przasnysz w Przasnyszu, Teatr Tańca z Ogniem z Makowa Mazowieckiego, Auto Moto Klub Rzemieślnik w Przasnyszu, Zespoły Klubu JW 5699 w Przasnyszu .W inicjatywę zaangażowało się wiele stowarzyszeń m.in. Stowarzyszenie Nasze Bezpieczeństwo, Stowarzyszenie Forum Samorządowe XXI, Stowarzyszenie Młodzi W Regionie , Aeroklub Północnego Mazowsza. Swojego wsparcia udzieliły również osoby prywatne: Cukiernia Kaczorek z Przasnysza, HOTEL&RESTAURACJA IMPERIUM i wiele innych. Patronat honorowy objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Pani Beata Szczepankowska, Starosta Przasnyski Pan Zenon Szczepankowski. Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik, Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek Kozłowski.'

 


 

4.9
Oceń (10 głosów)

 

 

Sars Przasnysz na Świątecznej Zbiórce Charytatywnej - opinie i komentarze

FaZaFaZa
0
Dobra robota chłopaki! Mój szacunek. (2013-12-02 00:00)
bykfernandobykfernando
0
Brawo. Wyrazy uznania za zaangażowanie. Mam nadzieją że na portalu dobroni ukaże się wiele sprawozdań z Waszych akcji . Pozdrawiam Wszystkich. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że młodzież wykorzystuje swój potencjał uczestnicząc w wydarzeniach społecznych, ich organizowaniu i pamięta o charytatywnym celu tej zbiórki. (2013-12-02 00:00)
PenioPenio
0
Serdecznie dziękujemy! Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach! :) (2013-12-02 00:00)
ametystametyst
0
I moje wyrazy uznania za pracę. Wielka "5". (2013-12-02 00:00)
Stach67Stach67
0
Popieram przedmówców. Za takie działanie należy się szacunek. Poświęcenie swojego czasu i pieniędzy w szlachetnym celu to coś wielkiego, zasługującego na uznanie. Pozdrawiam grupę Sars i gratuluję działania. (2013-12-03 00:00)
zsirazsira
0
W tej chwili Przasnysz jest wzorem i przykładem zaangażowania   dla innych miast. Jak widać zarówno starsi jak i młodzież  bierze tam czynny udział w cennych inicjatywach .Dzięki temu o Przasnyszu słyszy się w całej Polsce w sensie pozytywnym (nawet w Krakowie). Moje wyrazy uznania. Z.S.
(2013-12-03 00:00)
bodziobodzio
0
Wielka "5" ode mnie za występ. Kolega był na tym wydarzeniu i z podziwem opowiadał o Sarsie. Pozdrawiam! (2013-12-04 00:00)

skomentuj ten artykuł