Przełamanie frontu wschodniego I wojny światowej - Jednorożec 1915

/ 2 komentarzy

Minął miesiąc od rekonstrukcyjnych zmagań w Jednorożcu. Opadł już bitewny kurz. Czas na małą refleksję i podsumowania. PSHO realizuje projekt: "Oznakowanie, rozbudowa i promocja szlaku frontu wschodniego I wojny światowej". W ramach promocji zaplanowano imprezy w wybranych punktach szlaku. Jedną z nich było "Przełamanie frontu...". Cieszy to, że udało się w działaniu połączyć pasjonatów z różnych środowisk. Każdy dorzucił swoją cegiełkę lub grosik. Efektem była, wydaje się, zupełnie udana impreza. Dziękujemy wszystkim rekonstruktorom, współorganizatorom i sponsorom. Poniżej prezentujemy film z inscenizacji.

 


 

3.7
Oceń (3 głosów)

 

 

Przełamanie frontu wschodniego I wojny światowej - Jednorożec 1915 - opinie i komentarze

Piotr RadziejowicePiotr Radziejowice
0
Dzięki Wojktu, w imieniu całej GRH z Mszczonowa, za piękne przyjęcie i udaną inscenizację oraz...biwakowanie na stacji :))) (2015-08-26 00:00)
slupski1slupski1
0
Serdeczne podziękowania od reprezentacji GRH Artyleria za zaproszenie nas. Byliśmy urzeczeni serdecznym przyjęciem, wspaniałą atmosferą i profesjonalizmem pola walki. Bombarda rozgrzała się do czerwoności, taka była inscenizacja. Dziękuję, za wzruszenia, jakim zostałem poddany podczas uroczystości na cmentarzu wojennym. Macie wspaniałych mieszkańców, bardzo życzliwych i niosących pomoc (spaliśmy na polu bitwy) (2015-08-30 00:00)

skomentuj ten artykuł