Primus Inter Pares 2014 - zwycięzcy

/ 5 komentarzy

Po przeanalizowaniu wszystkich nominacji Redakcja Portalu zdecydowała się przyznać 5 wyróżnień oznaką Primus Inter Pares:


TWIERDZA BOYEN - Giżycko - za najbardziej klimatyczne miejsce i konsekwencję w promocji Twierdzy:


ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ - Łabiszyn - za nieustępliwe promowanie niezwykle ciekawych wydarzeń z historii Wojska Polskiego i wybitne umiejętności organizacyjne;


WIELKA WOJNA NA SUWALSZCZYŹNIE - za  umiejętne wplecenie w rekonstrukcję elementów parateatralnych;


ODYSEJA HISTORYCZNA w Kutnie - za wspaniałą i niepodrabialną atmosferę zlotową;


BORKOWO 1920 - za przywrócenie wiary w to, że rekonstrukcja wojny polsko-bolszewickiej może być realizowana na najwyższym poziomie;


Postanowieniem redakcji z wyróżnień wyeliminowano te wydarzenia, których organizatorem jest portal: Tannenberg, Mława, Łomianki, Sochaczew, Mokra.


Biorąc pod uwagę powyższą uwagę, ale i ilość głosów PT Czytelników - redakcja postanowiła wyróżnić dodatkowo imprezę w Szkotowie (TANNENBERG 1914 - 2014).


Wyróżnione imprezy mogą używać znaku Primus Inter Pares na wszystkich materiałach promocyjnych.


Dziękujemy za udział w konkursie i prosimy o przesłanie na adres: [email protected] adresów pocztowych na które uczestnikom wyślemy kalendarze ścienne ma 2015 rok.


 


 

5
Oceń (3 głosów)

 

 

Primus Inter Pares 2014 - zwycięzcy - opinie i komentarze

(ks)(ks)
0
W imieniu GRH "Garnizon Suwałki" organizującej rekonstrukcję Wielka Wojna Suwalszczyzna 1914-1915 dziękujemy za wyróżnienie. Jest nam bardzo miło (2015-01-19 00:00)
NINONINO
0
Warto by inni uczyli się od najlepszych (2015-01-20 00:00)
Odyseja HistorycznaOdyseja Historyczna
0
W imieniu Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37 z Kutna serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy że dokonamy wszelkich starań aby każda następna Odyseja Historyczna była jeszcze lepsza. (2015-01-20 00:00)
Adrian Artur RAdrian Artur R
0
W imieniu Towarzystwa Historycznego "ROK 1920" bardzo dziękuję za takie fantastyczne wyróżnienie. Całe Towarzystwo dziękuje wszystkim uczestnikom inscenizacji w Borkowie oraz osobom bez których osiągniecie takiego poziomu nie byłoby możliwe. (2015-01-20 00:00)
WilliWilli
0
W imieniu organizatorów III edycji "Łabiszyńskich Spotkań z Historią" również chciałbym podziękować za oddane głosy i przyznanie tak miłego wyróżnienia. Jest dla wszystkich osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie bardzo miły akcent, świadczący o tym, że włożona praca i wysiłek zostały dostrzeżone oraz docenione. Pozwolę sobie jeszcze uzupełnić, iż imprezy organizowane przez portal "dobroni.pl" powinny się jednak znaleźć w tej klasyfikacji, gdyż najzwyczajniej na to zasługują. A zaświadczyć o tym mogą nie tylko ludzie związani z redakcją, ale głównie ich uczestnicy i obserwatorzy, którzy śledząc wiele podobnych imprez dysponują właściwą i jak sądzę, dość obiektywną oceną. Sugeruję zatem, aby w przyszłym głosowaniu nie było takich zastrzeżeń, a przy tym warto przemyśleć formę i mechanikę głosowania. (2015-01-21 00:00)

skomentuj ten artykuł