Portal www.dobroni.pl ZOSTAJE!

/ 8 komentarzy

Wielce szanowni Czytelnicy i Użytkownicy portalu Historii Ożywionej www.dobroni.pl!


Jako zespół redakcyjny mamy chyba dobrą wiadomość:

Portal Historii Ożywionej www.dobroni.pl - ZOSTAJE w sieci!

Na jakiś czas udało się odsunąć decyzję o likwidacji portalu. Zdajemy sobie sprawę, że przez te wszystkie lata, w zasobach portalu jest cała masa bardzo wartościowych materiałów, zdjęć, felietonów czy choćby tematów dyskusyjnych na naszym Forum.

Wiemy, że to są wartości trudne do zmierzenia i wycenienia. To jest ogromna praca każdego z nas, pasjonatów i badaczy historii. Szkoda by było, żeby jednym kliknięciem to wszystko skasować...

Dlatego też zasoby portalu pozostaną w sieci. Na dziś, w niezmienionej formie - tu niewiele możemy ugrać.

Adresy Waszych stron pozostają bez zmian.

W miarę zamieszczania przez Was materiałów, będziemy je podnosić na stronę główną i dodawać do kalendarium wydarzeń.

W redakcji mamy świadomość, że nie wygramy z atrakcyjnością mediów społecznościowych, ale nasz portal jest tworzony przez nas dla nas. Nie mierzymy atrakcyjności danego wpisu, ilością lajków, ale te materiały są zawsze do znalezienia i zawsze można do nich wrócić.

Mechanika strony, sposób dodawania zdjęć czy materiałów, niestety, pozostanie bez zmian.

Na dzień dzisiejszy tyle możemy zrobić, w myśl motta JW Formoza: "Nigdy nie zostawiamy swoich..."

Redakcja

Foto:

termisan.dobroni.pl


Autor tekstu:  Andrzej Skolik

 


 

5
Oceń (7 głosów)

 

 

Portal www.dobroni.pl ZOSTAJE! - opinie i komentarze

wlodek51wlodek51
0
Brawo i niech tak będzie.pozdrawiam (2019-04-02 06:59)
FaZaFaZa
0
I to jest bardzo dobra wiadomość! Więc działamy! Facebook jest szybki i prosty ale Facebooka nie wykorzysta się jako źródła pracy historyków i pasjonatów a materiały na Dobroni już tak. Życzę redakcji czasu i chęci do pracy przy portalu. Pozdrawiam! (2019-04-02 08:57)
KomskiKomski
0
I to jest bardzo dobra wiadomość! (2019-04-02 12:47)
Kaczor39Kaczor39
0
Dawno sie nie logowałem, ale widząc informację o tym że portal miał być usunięty musiałem wyrazić swoją opinie. Bardzo się ciesze że zostajecie, to forum i cały portal to masa nieprzecenionej wiedzy którą wspólnie gromadziliśmy przez wiele lat. (2019-04-02 16:18)
dabwoj1dabwoj1
+1
Świetna wiadomość. Dziękuję redakcji za zrozumienie nas wszystkich, pasjonatów i miłośników historii. Portal może działać jak działał. Mi wystarczyło to co jest do zamieszczania wpisów i zdjęć a to pozwalało innym nawet spoza portalu na kontakt ze mną. Powracają plany poszukiwań a nawet zakupu nowego aparatu bo aktualny zaczął szwankować. I jeszcze raz stwierdzę, iż na portalu można wszystko ułożyć, uporządkować i w każdej chwili powrócić do przeszłości, dawnych wątków, zdjęć. Nasz portal jest jedyny w swoim rodzaju i jest potrzebny chociaż czasami wydaje się, że przygasł. Jesteśmy czytani, chociaż często o tym nie wiemy. Ja o tym już się przekonałem. (2019-04-02 21:14)
formoza58formoza58
+1
A Żebyś wiedział Andrzej... Nigdy! ;-) (2019-04-02 22:17)
canti80canti80
0
Panie Andrzeju świetna informacja... dziękuję całej Redakcji za utrzymanie portalu. Czyli jesteśmy i działamy dalej. Ku Chwale! (2019-04-05 01:27)
al-Muellal-Muell
0
Bardzo budująca informacja. Cieszę się, ze portal, który w ciagu ostatnich kilku lat odwiedzałem niemal codziennie, zostaje. Nasza GRH w ciągu ostatniego miesiaca przeniosła stronę (z niemal cała zawartością) na nowy adres, jednak w obliczu tak pomyslnych wiadomości, nie zamierzamy porzucać dobroni.pl. W związku z tym, część tekstów będzie dublowana, część trafi tylko na nową stronę, część zaś tylko na dobroni. Tu na pewno będą trafiały teksty adresowane do "środowiska", niekoniecznie związane z głównym nurtem działalności . Chciałbym w tym miejscu podziękować redakcji za zmianę decyzji. A zatem - do broni! Tzn. do klawiatur i działajmy! (2019-04-05 08:19)

skomentuj ten artykuł