Pogrzeb Bartka 'Zabi' Zacharskiego

/ 3 komentarzy

Szanowni koledzy.
Pragnę poinformować Was że, uroczystości pogrzebowe naszego kolegi z GRH 26 Infanterie Regiment odbędą się w Radomiu, 26 lipca. Msza rozpoczyna się o godzinie 12:00 w kościele Chrystusa Nauczyciela przy ulicy Chałubińskiego 15. Z tamtąd ciało naszego kolegi zostanie przewiezione na cmentarz przy ulicy Limanowskiego.


Informacje dla Grup Rekonstrukcyjnych.
W porozumieniu z rodziną Bartka, pragniemy aby miał On wartę honorową przy trumnie. Mimo że Bartek był w grupie niemieckiej, prosimy grupy polskie, które chcą oddać hołd naszemu koledze w ostatniej drodze, o przybycie(w miarę możliwości oczywiście) w mundurach polskich (rodzaj broni jest bez znaczenia), grupy innych rodzajów równierz . Grupy niemieckie natomiast proszone są o przybycie w koszulkach grupowych (Wiadomo chodzi o znaki na mundurach oraz przyzwoitość ogólnie uznaną) . Kościół posiada plac, także i koniki i motocykle będą miały miejsce dla siebie. Wokół kościoła jest dużo miejsca na zaparkowanie pojazdów. Prosimy Was także o przybycie na godzinę 11-tą pod kościół. Wtedy też będziemy mogli zorganizować całą uroczystość. Czas biegnie bardzo szybko, a wszystkiego nie jesteśmy w stanie dobrze zapiąć na ostatni guzik. Cmentarz przy ulicy Limanowskiego leży ok 500 m od kościoła.

 


 

5
Oceń (4 głosów)

 

 

Pogrzeb Bartka 'Zabi' Zacharskiego - opinie i komentarze

Slajmi130Slajmi130
0
Wkradł się błąd . oczywiście pogrzeb jest 26 lipca nie 26 sierpnia. Przepraszam to chyba ze zmęczenia. (2012-07-24 00:00)
BoloBolo
0
Kosciół znajduje się niedaleko dworca PKP (2012-07-24 00:00)
cezary-zacharskcezary-zacharsk
0
Serdecznie dziękuję wszystkim GRH i rekonstruktorom, za zaangażowany udział w ostatniej drodze wnuczka mojego Bartosza Zacharskiego, a szczególnie Slajmiemu i pozostałym kolegom z RGRH 26 Infanterie Regiment. (2012-09-15 00:00)

skomentuj ten artykuł