Podziękowania

/ 5 komentarzy / 2 zdjęć


Od czerwca 2016 r. wraz z grupą przyjaciół kolega Łukasz co sobotę rewitalizuje cmentarz pierwszowojenny w Wólce Łasieckiej. Ci, którzy tam pojadą zobaczą jak duże to przedsięwzięcie i z jakim rozmachem jest realizowane (betoniarka, agregat 3-fazowy, minikoparka). Nie o tym jednak chciałem. Chciałem z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować osobie lub osobom, które pozbawiły nas źródła wody do wytwarzania betonu (w piątki zwoziliśmy ją w beczkach 200 litrowych) i napełnialiśmy 1000 litrowy kontener (potrzebny na sobotnie prace). Jednak zapewniam was szlachetni miłośnicy cudzej własności - zamierzone prace dokończymy. Szkoda tylko, że naraziliście na koszty naszego kolegę, gdyż ten 1000 litrowy kontener pożyczył i będzie go musiał odkupić. Coś ten cmentarzyk nie ma szczęścia. Najpierw go po wojnie okradziono z kamieni niszcząc główny obelisk potem sukcesywnie rozkradano płyty nagrobne a teraz.... Jeszcze raz dziękujemy

zdjęcie nr 1: tak wyglądał kontener

zdjęcie nr 2: żałosna pustka po kontenerze

 


 

5
Oceń (3 głosów)

 

 

Podziękowania - opinie i komentarze

modelarzmodelarz
+1
Z jakiej firmy pożyczyliście kontener i ile trzeba się zrzucić? (2016-09-08 12:08)
BolszewikBolszewik
+1
Po wodę odezwijcie się do lokalnego OSP - na pewno coś poradzą. I jak wyżej Modelarz proponuje - ziarko do ziarka i uzbiera się miarka. Zróbmy zrzutkę. (2016-09-08 12:13)
fuchsifuchsi
+1
Zrobimy rzutke - jestem "za" Ale proponuje tez udostepnic na facebooka......Czasem pomaga.... (2016-09-08 20:20)
nieznanynieznany
+1
Dzień dobry. Jacek użył nieprecyzyjnego określenia, ten "kontener" to 1000 litrowy plastikowy zbiornik. Koszt z odzysku około 200PLN, przeżyjemy chociaż specjalnie bogaci nie jesteśmy :) Dzięki za wsparcie, gdyby ktoś chciał się pobawić przy betonie lub kosiarce, to zapraszam w każdą sobotę, w najbliższą od 9.00. (2016-09-08 21:25)
slupski1slupski1
0
I takie słowa otuchy w jednej chwili potrafią zniwelować całe zło. Dziękujemy Wam za wsparcie. Jeżeli kolega Łukasz twierdzi, że sobie poradzimy to znaczy, że tak będzie. Trochę się rozpędziłem z żalami bo wiem, że w okolicy mieszkają bardzo szlachetni i dobrzy ludzie a jeden wybryk nie może rzutować na opinie o pozostałych. Bardzo dzielnie wspierają nas słowem jak również czynem i użyczeniem także mieszkający tu koledzy. Nie wymieniam ich, gdyż Łukasz jest naszym GURU i to On podejmie decyzje w jakiej formie uhonorować wszystkich pomagających przy tym przedsięwzięciu. (2016-09-09 09:18)

skomentuj ten artykuł