Noworoczny konkurs dobroni.pl - wyniki w środę!

/ 9 komentarzy

Rozpoczynamy głosowanie w naszym konkursie organizowanym wspólnie z militaria.pl. Przypomnijmy, że wystarczyło wykazać się aktywnością w jednej z trzech kategorii konkursowych. Na zwycięzców czekają: nóż taktyczny firmy Smith & Wesson, lampa Joker oraz multitool firmy Leatherman. Sponsorem konkursu jest sklep internetowy militaria.pl. Zapraszamy do głosowania na najlepszych!
Chcielibyśmy w konkursie dać możliwość prawdziwym fanom militariów, ale także docenić dotychczasową działalność tych, którzy już od dłuższego czasu prowadzą własne blogi na dobroni.pl.

Aby dać szanse wszystkim wprowadziliśmy następujące kategorie konkursowe:
- Najlepszy bloger dobroni.pl – w tej kategorii nagrodzimy autora, najlepszego, zdaniem społeczności, bloga w portalu
- Twórca najlepszej galerii zdjęć – nagroda powędruje do autora bloga charakteryzującego się największą i najlepszą jakościowo ilością zdjęć w swoich galeriach
- Najlepszy autor wpisów dotyczących militariów – tu pod uwagę będzie brana wyłącznie aktywność w trakcie trwania konkursu, im więcej merytorycznych wpisów z działu Militaria (szczegółowy podział kategorii widoczny w mapie tematycznej strony) pojawi się w blogu danego użytkownika, tym większe szanse na jego wygraną.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

Nagroda w kategorii najlepszy bloger:
Nóż Smith&Wesson Guide Master (SWGMGM)

Nóż taktyczny znanej amerykańskiej firmy Smith & Wesson o stałej klindze i prostej, mocnej konstrukcji. Ostrze i rękojeść wykonano z jednego kawałka stali nierdzewnej w technologii full tang. Głownia o profilu drop point może być wykorzystywana w wielu pracach biwakowych, kuchennych i innych, co sprawia, że jest to wyjątkowo uniwersalny nóż, a jego atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem. Rękojeść opleciono linką typu paracord w kolorze zielonym co zapewnia wygodny chwyt nawet w wilgotnych warunkach.

Nagroda w kategorii twórca najlepszej galerii zdjęć:
Lampa Joker 2 000 000 kandeli (JKR2122)

Stosunkowo lekki szperacz o mocy 2 000 000 kandeli zamknięty w wodoszczelnej obudowie. Wyłowi z ciemności obiekt odległy o ponad 500 metrów, a promień może być dostrzeżony z odległości nawet 20 km! Praktycznym uzupełnieniem szperacza jest lampa jarzeniowa, która rozjaśni także najbliższe otoczenie (biwak, samochód, żagłówkę).Nagroda w kategorii najlepszy autor wpisów dotyczących militariów:
Multitool Leatherman Freestyle (831122)

Niewielki multitool amerykańskiej firmy Leatherman. 'Młodszy brat' Skeletool'a. Posiada podstawowe, potrzebne w każdej sytuacji narzędzia: ostrze i kombinerki z przecinaczem do drutu. Częściowo ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej pozwoli na łatwiejsze cięcie materiałów takich jak liny czy sznury. Demontowalny klips do paska czy kieszeni pozwala na łatwe przenoszenie i zabezpiecza przed zgubieniem narzędzia. Wkłady z tworzywa Zytel w rękojeściach nadają im sztywności. Gwarancja na 25 lat!


Wyboru zwycięzców dokona społeczność dobroni.pl w głosowaniu. Aby to zrobić wystarczy umieścić komentarz pod newsem konkursowym zawierającym adresy typowanych blogów użytkowników oraz najlepszych – Waszym zdaniem – autorów wpisów nt. militariów. Mowa o wszelkiego rodzaju materiałach, które będą ściśle dotyczyć danej kategorii w grupie Militaria widocznej w mapie tematycznej strony.Regulamin konkursu:
1. Wpisy konkursowe tematyką nawiązujące do kategorii z grupy Militaria, przykładowo teksty na temat mundurów wojskowych, itd. przyjmujemy od dzisiaj do 31 stycznia, godz. 23.59 włącznie.
2. Aby materiał został włączony do konkursu musi zawierać adnotację 'Materiał zgłoszony na konkurs dobroni.pl. Nie przyjmujemy tekstów liczących mniej niż 1000 znaków i bez zdjęć.
3. Przyjmujemy wyłącznie teksty nowe, dodane do bazy od momentu ogłoszenia konkursu. Teksty wcześniejsze nie będą uwzględniane, nawet mimo poprawnej procedury zgłoszenia.
UWAGA! Kopiowanie tekstów z internetu oraz innych źródeł jest zabronione, pod rygorem usunięcia tekstu z konkursu.
4. W trakcie trwania konkursu można dodać nieograniczoną liczbę tekstów, tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną.
5. Zwycięzców w każdej z kategorii wybierze społeczność. Głosowanie odbywać się będzie po zakończeniu dodawania materiałów, czyli od 1 lutego do 8 lutego włącznie.
6. Aby zagłosować wystarczy umieścić komentarz pod newsem konkursowym zawierającym link do typowanego bloga użytkownika. Dotyczy to również autorów najlepszych wpisów dot. militariów.
7. UWAGA! Prosimy o nie umieszczanie głosów w formie komentarzy do czasu zakończenia etapu zgłoszeń, czyli do 31 stycznia włącznie. Głosowanie rozpocznie się 1 lutego - do tego czasu funkcja komentowania będzie wyłączona.
8. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 lutego.


Sponsorem konkursu jest sklep internetowy militaria.plZapraszamy do zabawy!

 


 

5
Oceń (6 głosów)

 

 

Noworoczny konkurs dobroni.pl - wyniki w środę! - opinie i komentarze

jazlowiakjazlowiak
0
Najlepszy bloger: Formoza58Najlepsze galeria: Mksten Najlepsze wpisy militarne: Steiner (2011-02-02 00:00)
modelarzmodelarz
0
Najlepszy bloger: Formoza58, najlepsze galerie: MKsten, najlepsze teksty militarne: wrotycz (2011-02-03 00:00)
MalinaogMalinaog
0
Najlepsze teksty militarne: FudexFilm (2011-02-03 00:00)
Slajmi130Slajmi130
0

Fudex67 najlepszy Bloger

Fudex67 najlepsze galerie

RP Najlepsze teksty militarne

(2011-02-03 00:00)
krzy2006krzy2006
0

Fudex67 najlepsze galerie

Steiner wpisy militarne, rzetelne udzielanie informacji na wszelkie zapytania.

Ihar najlepszy bloger – najlepszy korespondent zagraniczny

(2011-02-04 00:00)
7tp7tp
0
A ja proponuję trzy nagrody dla trzech korespondentów zagranicznych: Gebhard - Anglia, VonEngel - Ukraina i Ihar - Białoruś, Rosja. (2011-02-05 00:00)
piechurpiechur
0
Popieram 7tp (2011-02-07 00:00)
YansFilmYansFilm
0

Najlepszy Blog - Ihar

Najlepsze wpisy militarne - Steiner

Najlepsze galerie - Formoza58

(2011-02-08 00:00)
mag68mag68
0
Najlepszy blogger - Ihar
Najlepsza galeria - Formoza58
Najlepsze wpisy militarne - Steiner
(2011-02-08 00:00)

skomentuj ten artykuł