Mundury lniane - materiał

/ 2 komentarzy

Szanowni koledzy, ponieważ jeszcze docierają do mnie liczne sygnały z zapotrzebowaniem na materiał lniany na mundury polowe (tzw. drelichowe) wz. 36 ogłaszam, że przystępuję do zbierania zamówień na tę tkaninę.
Będzie to już VI produkcja tej tkaniny, myślę że sprawdzonej w wielu grupach od 2008 r., kiedy udało się podjąć jej produkcję po raz pierwszy.

Proszę o zgłoszenia via mail na adres: [email protected] zawierajace następujące dane:
1) imię i nazwisko zamawiającego
2) ilośc metrów bierzących tkaniny (przeciętnie ok. 4 mb na 1 mundur)
3) ewetualnie nazwę GRH
4) dane adresowe do wysyłki.
Na zamówienia czekam tylko do 15 listopada 2013 r. do północy. Proszę jednocześnie o przygotowanie się na zbiórkę pieniędzy na materiał. Chciałbym aby zamówienie wyszło jeszcze w tym roku.

Poprzednia cena materiału tj. z końca 2011 r. wynosiła 68 zł 88 gr. Podaję ją orientacyjnie.

Zastrzegam jednak, że jest to cena, która uwzględnia kurs EUR z poniedziałku. Ostateczna cena może się zatem zmienić m.in. w zależności od kursu EUR i cen przędzy i barwników w najbliższych miesiącach. Cenę będę znał dopiero po ustaleniu warunków z nowym wykonawcą. Niestety Zakłady Lniarskie 'Żyrardów' , w których miało miejsce tzw. wykańczanie/barwienie tkaniny przestały ostatecznie funkcjonować.

Jak tylko uzbiera się 300 mb rozpoczniemy zbiórkę pieniędzy (w formie przedpłaty 100 proc.). Wtedy będę znał ostateczną cenę. biorąc pod uwagę tradycyjne opoźnienia w zbiórce funduszy, zalecam przygotowanie się do tego wydatku już obecnie. Pozwoli to na przyspieszenie produkcji.

Proszę o nie przesyłanie mi próśb o próbki tej tkaniny, albo o jej zdjęcia. Załączona fotka dość realistycznie przedstawia kolorystykę tkaniny.

 


 

4.6
Oceń (7 głosów)

 

 

Mundury lniane - materiał - opinie i komentarze

KrzyśkuKrzyśku
0
Cena tkaniny nie uległa zasadniczej zmianie i wynosi 70 zł/mb.Proszę o wpłaty w terminie do 26 listopada 2013 r. Materiał powinien być gotowy w ciągu 2 miesięcy. (2013-11-19 00:00)
KrzyśkuKrzyśku
0
Mam jeszcze około 50 mb tkaniny. Jest to tzw. II gatunek w cenie 66 zł/mb. Na tkaninie w nielicznych miejscach są tzw. załamki powstałe przy barwieniu. Da sie jednak bezproblemowo uszyć mundur, tak, ze to nie będzie widoczne. (2016-01-09 00:00)

skomentuj ten artykuł