Memoriał poświęcony pamięci Mariusza Łyszkowskiego


Każdy człowiek odchodzi na zawsze, lecz nie każdy potrafi zapomnieć o nim. My nie potrafimy!
W I rocznicę śmierci Śp. Mariusza Łyszkowskiego GRH 14 pułk strzelców syberyjskich z Przasnysza zaprasza wszystkich zainteresowanych, kolegów, koleżanki na Memoriał poświęcony Jego osobie. 
Każdy kto znał Mariusza to wie jakim był człowiekiem, wie, że trzeba o Nim pamiętać, wie, że pozostawił wiele nieskończonych pomysłów. Tym wydarzeniem chcemy przypomnieć o Mariuszu, który był naszym prezesem, kolegą, przyjacielem. Napewno są osoby, które wiele by jeszcze powiedziały Mariuszowi, które nie dokończyły wielu tematów, które chciałyby w Jego rocznicę coś jeszcze powiedzieć o Nim. Dlatego chcemy powspominać naszego kolegę.

Zainteresowane udziałem grupy rekonstrukcyjne, koledzy i koleżanki chcące przyjechać w sobotę informujemy iż, można przenocować w ciepłym Dworku Chełchowskich w Chojnowie k. Przasnysza (karimaty, materace we własnym zakresie). W niedzielę rozpoczynamy o 10-tej od obozowisk w parku miejskim w Przasnyszu. Tuż obok parku w Miejskim Domu Kultury przeprowadzimy prelekcję ku pamięci Mariusza. Wyświetlimy film z różnych imprez z Mariuszem, przedstawimy fotografie z Jego udziałem oraz będzie można pooglądać wiele gazet z artykułami z Mariuszem od początku Jego działania w rekonstrukcji.


Wszystkie zainteresowane grupy bez względu na epokę, które by chciały wziąć udział w memoriale i noclegu proszę o kontakt do Mariusza Maciaszczyka pod numer tel. 668 453 620 (po 18-tej) lub email: [email protected]
Każdy szef grupy lub kolega Mariusza będzie mógł coś o Nim powiedzieć.

Wstęp wolny!

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2018-04-08
  • Organizator: 
    14 Pułk Stzrzelców Syberyjskich z Przasnysza

5
Oceń (2 głosów)

 


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

 

Memoriał poświęcony pamięci Mariusza Łyszkowskiego - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu