Lista odznaczonych Krzyżem Walecznych

/ 1 komentarzy

Lista odznaczonych Krzyżem Walecznych o nieznanych adresach została sporządzona w 1935 r. przez władze wojskowe. Daje kolekcjonerom szansę zdobycia unikalnej wiedzy o osobach odznaczonych krzyżem. Dotychczas informacje te były niedostępne ze względu na zaginięcie archiwum Krzyża Walecznych w okresie powojennym. Sama książka stanowiła unikat na rynku antykwarycznym. Prezentowana lista sporządzona jest w kolejności alfabetycznej nazwisk. Obok nich umieszczono także przydział osoby odznaczonej w dniu nadania krzyża. Na liście znajduje się ok 7 tyś. nazwisk.

dane techniczne


ilość stron: 86


ISBN: 978-83-924582-5-8


wymiary: 170 x 240 mm. (B5)


cena: 45 zł.

Książkę można zamówić na stronie www.ksiegarnia.tabularium.pl Zapraszamy także do odwiedzenia strony wydawnictwa pod adresem www.tabularium.pl

 


 

0
Oceń (0 głosów)

 

 

Lista odznaczonych Krzyżem Walecznych - opinie i komentarze

BlazlovBlazlov
0
Jest to ciekawa publikacja, aczkolwiek obejmuje osoby ;o nieznanym adresie'. Czy jest gdzies dostępna pełna lista osob odnzaczonych krzyżem walecznych? dzienniki personalne albo są niekompletne jeśli idzie o te dostępne w internecie, tak samo lista prezentowana na FB jest niekompletna. Znam imie i nzawisko osoby i wiem, że została odznaczona krzyzem walecznnych 1920, mimo to w ww. publikacji nie widnieje, jak rowniez w dziennikach personalnych (wyszukiwanie z uwzglednieniem bledow OCR, choc pewnie nie wszystkich). Jest gdzies KOMPLETNA lista osb odznaczonych tym odznaczeniem ? (2019-02-24 03:23)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy