Len w WP

/ 1 komentarzy

Szanowni koledzy, ponieważ kolejny raz docierają do mnie liczne sygnały z zapotrzebowaniem na materiał lniany na mundury polowe (tzw. drelichowe) wz. 36 ogłaszam, że przystępuję do zbierania zamówień na tę tkaninę.
Będzie to już VII produkcja tej tkaniny, myślę że sprawdzonej w wielu grupach od 2008 r., kiedy udało się podjąć jej produkcję po raz pierwszy.

Proszę o zgłoszenia via mail na adres: [email protected] zawierające następujące dane:
1) imię i nazwisko zamawiającego
2) ilość metrów bieżących tkaniny (przeciętnie ok. 4 mb na 1 mundur)
3) ewentualnie nazwę GRH
4) dane adresowe do wysyłki.
Na zamówienia czekam tylko do 15 sierpnia 2014 r. do północy. Proszę jednocześnie o przygotowanie się na zbiórkę pieniędzy na materiał. Chciałbym aby zamówienie wyszło jeszcze w tym roku.

Poprzednia cena materiału tj. z wiosny 2014 r. wynosiła około 70 zł/mb. Podaję ją orientacyjnie.

Ostateczna cena może się zatem zmienić m.in. w zależności od kursu EUR i cen przędzy i barwników w najbliższych miesiącach. Cenę będę znał dopiero po ustaleniu warunków z nowym wykonawcą. Niestety Zakłady Lniarskie "Żyrardów" , w których miało miejsce tzw. wykańczanie/barwienie tkaniny przestały ostatecznie funkcjonować.

Jak tylko uzbiera się 300 mb rozpoczniemy zbiórkę pieniędzy (w formie przedpłaty 100 proc.). Wtedy będę znał ostateczną cenę. biorąc pod uwagę tradycyjne opóźnienia w zbiórce funduszy, zalecam przygotowanie się do tego wydatku już obecnie. Pozwoli to na przyspieszenie produkcji.

Proszę o nie przesyłanie mi próśb o próbki tej tkaniny, albo o jej zdjęcia. Załączona fotka dość realistycznie przedstawia kolorystykę tkaniny.

 


 

4
Oceń (2 głosów)

 

 

Len w WP - opinie i komentarze

KrzyśkuKrzyśku
0
Na razie jest uzbierane zamówień na około 100 mb. Jeżeli się dozbiera ludzi na 300 mb, to ruszymy z produkcją. Będę dawał znać dalej jako coś pójdzie do przodu w tym temacie (2014-08-28 00:00)

skomentuj ten artykuł