VI Łabiszyńskie Spotkania z Historią - Generał Maczek

/ 3 zdjęć


Czas do początku tegorocznej odsłony „Łabiszyńskich Spotkań z Historią” można już odliczać w godzinach. Od dzisiaj zaczną do miasta przyjeżdżać stowarzyszenia i grupy rekonstrukcji historycznej, zaś od jutrzejszego wieczora będzie można na łabiszyńskich ulicach zobaczyć pierwsze historyczne pojazdy. Także w samym mieście wszystko jest już przygotowane do „historycznej transformacji”, której początek będzie miał miejsce w piątkowy wieczór. Prowadzone od minionego roku przygoto wania, wchodzą tym samym w swoją decydującą fazę. Spodziewając się wielu widzów, zamieszczamy plan miejsc parkingowych, które są położone na terenie miasta. W kilku przypadkach są to łąki, dlatego bardzo prosimy o ostrożne poruszanie się samochodami po ich obszarze, bowiem mogą pojawić się nierówności terenowe.
Bardzo prosimy o zwrócenie też uwagi na ich rozlokowanie w poszczególnych dniach (w sobotę będzie można parkować samochody na tzw. „Szerokiej Drodze”). 
Co także ważne – przypominamy, że w sobotę ruch w mieście będzie ograniczony, zaś samo centrum będzie wyłączone z ruchu kołowego. Prosimy o wyrozumiałość i parkowanie samochodów w miejscach, które są do tego celu rekomendowane.

Rozkład jazdy na plakacie. 


 

5
Oceń (1 głosów)

 

 

VI Łabiszyńskie Spotkania z Historią - Generał Maczek - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł