Łabiszyńskie Spotkania z Historią 2017


Drodzy uczestnicy i sympatycy Łabiszyńskich Spotkań z Historią. Już niebawem zaczniemy cały proces informacyjny związany z tegoroczną, VI odsłoną tego wydarzenia. 
To, co już teraz możemy zasygnalizować, to termin: 16-18.06.2017 (dla SRH/GRH całość zaczyna się dzień wcześniej). 
Nad przedsięwzięciem tym, intensywnie pracujemy już od października minionego roku, choć wstępne rozmowy zaczęły się jeszcze w lipcu. Odbywamy szereg spotkań, jeździmy w różne miejsca, dużo rozmawiam y i piszemy. 
Mamy nadzieję, że efektem tych wszystkich działań, będzie edycja, która w szeregu obszarach będzie stanowiła miłe zaskoczenie. Będą nowe punkty w programie, będą całkowicie nowe dioramy, do tego nowe stowarzyszenia i grupy rekonstrukcji historycznej. 
Nie zabraknie również gości specjalnych – z kraju i zagranicy. 
W obszarze sprzętowym, który zaowocuje niewidzianymi jeszcze w Łabiszynie pojazdami, szykuje się kilka absolutnych nowinek. 
Zaś w warstwie typowo edukacyjnej, planujemy kilka takich aktywności, które do zgłębiania historii polskiego oręża, zachęcą nie tylko dorosłych, ale też najmłodszych widzów. Na tym oczywiście nie koniec, ale o szczegółach, włącznie z harmonogramem, napiszemy w okolicy 20 lutego. Wcześniej, bo już w przyszłym tygodniu, zaprosimy wszystkich śledzących nasz profil, do udziału w historycznym konkursie. Nagrody (o których więcej napiszemy w poście o konkursie) już czekają  :-).

O tematyce tegorocznych Łabiszyńskich Spotkań z Historią póki co nie piszemy, choć załączone zdjęcia mogą stanowić tzw. wskazanie kierunku. Całość, włącznie z wizualizacją, przybliżmy po 20 lutego. Serdecznie pozdrawiamy  :-).

P.S. Wstępna informacja do SRH i GRH zostanie wysłana na mailowe adresy w połowie przyszłego tygodnia.

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2017-06-15
  • Organizator: 
    Burmistrz Łabiszyna, ŁAM, SRH AA7

5
Oceń (3 głosów)

 

Lokalizacja


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

 

Łabiszyńskie Spotkania z Historią 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł