Enigma 2018 I Międzynarodowy Zlot Miłośników Militariów w Trzebini

/ 4 zdjęć https://web.facebook.com/events/142232813139475/

Enigma 2018 to pierwszy organizowany w Trzebini Międzynarodowy Zlot Miłośników Militariów. Odbędzie się w dniach 14-15/07/2018 na terenie położonym za marketem budowlanym Majster w Trzebini. Wjazd i wejście na teren imprezy mieścić będzie się przy ul Tuwima.

Podczas tego wydarzenia na gości czekać będzie wiele atrakcji w postaci parady sprzętu militarnego, strzelnicy, pokazów dynamicznych, możliwości przejażdki niemal każdym pojazdem militarnym. A samego sprzętu będzie dużo. W Trzebini podczas Enigmy zameldują się grupy paramilitarne i rekonstrukcyjne z całego kraju. Przywiozą ze sobą czołgi, amfibie, transpotery robocze, bojowe wozy piechoty, ciężarówki, jeepy, motocykle. Parada będzie z pewnością imponująca. 

Podczas z lotu nie zabraknie również opowieści historycznych zwłaszcza związanych z najbardziej znaną w dziejach świata maszyną szyfrującą o dumnej nazwie Enigma.

Organizatory szykują również pokazy taktyki walki i zachowań współczesnych żołnierzy w sytuacjach kryzysowych.

Wydarzenie zapowiada się bardzo dobrze. Organizatorzy z pewnością dołożą wszelkich starań do tego, aby na długo pozostało ono na długo w pamięci jego uczestników, tym bardziej, że w planach jest organizowanie tej imprezy cyklicznie.

 


 

Informacje dodatkowe

  • Data: 
    2018-07-14 godz. 09:00
  • Miejsce: 
    Trzebinia
  • Organizator: 
    Architekci Dobrej Zabawy oraz Miłośnicy Militariów Trzebinia

5
Oceń (1 głosów)

 


Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

 

Enigma 2018 I Międzynarodowy Zlot Miłośników Militariów w Trzebini - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Noclegi w pobliżu