Czas Honoru - nowa kolekcja filmowa wydawnictwa Edipresse

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Czas Honoru - nowa kolekcja filmowa wydawnictwa Edipresse

Czas Honoru I seria

Wiosną 1941 grupa przeszkolonych w Anglii polskich żołnierzy zostaje zrzucona na teren okupowanej Polski. Oddział składa się z pięciu osób: majora Czesława Konarskiego, jego synów Władka i Michała oraz Bronka Woyciechowskiego i Janka Markiewicza. Po zrzucie Władek w przypadkowej łapance trafia w ręce Gestapo. Pozostali włączają się w działania Polski Podziemnej. Czesław i Michał zajmują się zadaniami wywiadowczymi, Janek produkcją nielegalnych dokumentów, Bronek zostaje szefem oddziału wykonującego egzekucje na zdrajcach. W kraju mają rodziny, narzeczone, przyjaciół. Surowy regulamin zabrania im się z nimi spotkać, ale życie często weryfikuje najrozsądniejsze nawet rozkazy... Żona Czesława, Maria, jest lekarką. Będzie pomocna w przygotowaniu akcji odbicia aresztowanego syna. Wanda, piękna narzeczona Bronka, aktorka, zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę wywiadu przez swojego byłego męża Karola – zdrajcę i prowokatora. Janek czyni starania, aby uwolnić swoją dziewczynę Lenę z getta i pomóc jej rodzinie. Dywersanci często ocierają się o śmierć, ale żyją w Warszawie, której mieszkańcy nie tracą nadziei.


Wyjątkowe tomy, a w nich: książeczka z niepublikowanymi zdjęciami archiwalnymi i komentarzami historyków oraz uwielbiany przez miliony serial w gwiazdorskiej obsadzie: Wieczorkowski, Pawlicki, Wesołowski, Zakościelny. Tom pierwszy z trzema odcinkami pierwszej serii – tylko 6,99 zł.

W kioskach z VIVĄ!, Panią Domu, Party a także oddzielnie.
Kolejne tomy, co tydzień w czwartek.

Daty wydawnicze tomu 1:

- z VIVA! - 12.02
- samodzielnie, na tekturce - 13.02
- Party, Pani Domu - 17.02

Kolejne tomy co tydzień w czwartek, czyli: tom 2- 20.02; tom 3 - 27.02, itd.
Nowość! Specjalna edycja kolekcji „Czas honoru”.

Czas Honoru - nowa kolekcja filmowa wydawnictwa Edipresse

 


 

4
Oceń (9 głosów)

 

 

Czas Honoru - nowa kolekcja filmowa wydawnictwa Edipresse - opinie i komentarze

FILIP LWPFILIP LWP
0
nikomu nie polecam co może być za sześć złoty płyty z reguły nie działają a film sam z siebie jest nudny i jest w nim mało akcji. poco kupować te płyty jeżeli cały czas ten serial leci w telewizji : tvp seriale , kultura , i wiele innych kanałach tvp osobiście nie polecam nnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeee kkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuupppppppppuuuuuuujjjjjjjjjjjj (2014-02-13 00:00)
krzy2006krzy2006
0
Bo my Polacy kochamy narzekać. A to, że śniegu nie ma, a to, że go za dużo. Szlag mnie trafia Panowie.Chyba każdy widział z nas ten serial. W mojej ocenie nie ma lepszego w ostatnich latach. Całkowicie nie zgadzam się. W mojej ocenie serial oddaje niesamowity klimat, świetnie zrobione lokacje, muzyka. Filip czy znasz inny lepszy serial który jest lekcją historii ? Qrwa mać !!! No i nie muszę pić kawy ... Oto linki http://pl.wikipedia.org/wiki/Czas_honoru#Nagrody (2014-02-16 00:00)

skomentuj ten artykuł