Bądź z nami na MSPO Kielce 2011 i zgarnij nagrodę


Od 5 września do czwartku, 8 września Kielce staną się głównym centrum wydarzeń dla miłośników militariów z całej Polski. Wszystko za sprawą rozpoczętego właśnie XIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. W tegorocznej imprezie bierze udział blisko 400 wystawców z 20 krajów. Na miejscu nie zabraknie także redakcji dobroni.pl, która przygotowała specjalne stoisko. Każdy, kto zgłosi się do nas, a następnie zaloguje na dobroni.pl, wpisując specjalny kod z ulotki promocyjnej otrzymanej w naszym stoisku, ma szansę na zgarnięcie atrakcyjnych nagród!


Zapraszamy serdecznie do Kielc i do odwiedzenia podczas odbywającego się Salonu specjalnego stoiska dobroni.pl w poniedziałek i wtorek - hala D. Czekać na Was będą redaktorzy dobroni.pl, którzy rozdawać będą specjalne ulotki promocyjne zawierające unikalny kod. Wystarczy wpisać go w specjalne okno podczas logowania się na dobroni.pl, by mieć szansę na zgarnięcie atrakcyjnych nagród. Konkurs trwa do 18 września włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 września.

UWAGA! - ulotkę z kodem należy zachować do czasu zakończenia trwania konkursu - organizator zastrzegł sobie bowiem prawo do weryfikacji kodu na ulotce!Czekają na Was m.in.:
Noże Smith&Wesson Guide Master (SWGMGM)
Nóż taktyczny znanej amerykańskiej firmy Smith & Wesson o stałej klindze i prostej, mocnej konstrukcji. Ostrze i rękojeść wykonano z jednego kawałka stali nierdzewnej w technologii full tang. Głownia o profilu drop point może być wykorzystywana w wielu pracach biwakowych, kuchennych i innych, co sprawia, że jest to wyjątkowo uniwersalny nóż, a jego atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem. Rękojeść opleciono linką typu paracord w kolorze zielonym co zapewnia wygodny chwyt nawet w wilgotnych warunkach.
Lampy Joker 2 000 000 kandeli (JKR2122)
Stosunkowo lekki szperacz o mocy 2 000 000 kandeli zamknięty w wodoszczelnej obudowie. Wyłowi z ciemności obiekt odległy o ponad 500 metrów, a promień może być dostrzeżony z odległości nawet 20 km! Praktycznym uzupełnieniem szperacza jest lampa jarzeniowa, która rozjaśni także najbliższe otoczenie (biwak, samochód, żagłówkę).Multitoole Leatherman Freestyle (831122)
Niewielki multitool amerykańskiej firmy Leatherman. 'Młodszy brat' Skeletool'a. Posiada podstawowe, potrzebne w każdej sytuacji narzędzia: ostrze i kombinerki z przecinaczem do drutu. Częściowo ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej pozwoli na łatwiejsze cięcie materiałów takich jak liny czy sznury. Demontowalny klips do paska czy kieszeni pozwala na łatwe przenoszenie i zabezpiecza przed zgubieniem narzędzia. Wkłady z tworzywa Zytel w rękojeściach nadają im sztywności. Gwarancja na 25 lat!


Wiatrówki Norconia Germany Premium 4,5 mm z lunetą

Wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm niemieckiej firmy Norconia, klasycznie łamana. Charakteryzuje się prostotą użytkowania, trwałością i celnością. Wiatrówka strzela śrutem grzybkowym (typu Diabolo) powszechnie dostępnym w naszym sklepie. Przyrządy celownicze to regulowana w pionie szczerbinka oraz muszka. W komplecie z wiatrówką znajduje się luneta 4x20 wraz z montażem. Jednoczęściowa osada z drewna posiada kolbę z chwytem pistoletowym, zapewniają one pewny chwyt i wygodne strzelanie. Wiatrówka doskonale sprawdza się w rekreacyjnym strzelaniu na krótkie i średnie dystanse - zarówno do tarczy, jak i do innych celów.Pistolety gazowe Norconia Gas Pistol

Pistoletowy miotacz gazu, na zakup którego nie potrzeba zezwolenia. Obsługa pistoletu jest prosta i intuicyjna. Wymiana naboju gazowego zajmuje jedynie 10 sekund. W odróżnieniu od innych konstrukcji, Norconia Gas Pistol pozwala na opróżnienie naboju także pojedynczymi pociągnięciami spustu, a nie tylko jednym ciągłym. Norconia Gas Pistol jest wykonany z wytrzymałego tworzywa syntetycznego ABS. Dzięki temu wygląda jak prawdziwy pistolet, ale jest o wiele lżejszy. Realistyczny wygląd sprawia, że często wystarczy tylko wyjąć pistolet, aby skutecznie odstraszyć napastnika. W komplecie nabój gazowy. Pistolet objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
oraz wiele innych, nagród niespodzianek.
Zapraszamy do Kielc i do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie czas na rozmowę, podzielenie się z nami wrażeniami na temat serwisu i Wasze propozycje jego ulepszeń.

Do zobaczenia! 


 

5
Oceń (5 głosów)

 

 

Bądź z nami na MSPO Kielce 2011 i zgarnij nagrodę - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł