GRH Germania 44 (II Wojna - Armie Świata)

udostępnij: 
GRH Germania 44  (II Wojna - Armie Świata)- dobroni.pl Strona internetowa GRH Germania 44 (II Wojna - Armie Świata) - została wygenerowana przez portal dobroni.pl. Przyłącz się do społeczności swojej GRH i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o imprezach rekonstrukcyjnych i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą z członkami swojej GRH na forum.

powiadom znajomego o GRH  przyłącz się do tej GRH!  uzupełnij dane GRH 

Dane Teleadresowe koła (adres, e-mail, telefon):

Województwo: Mazowieckie Powiat: Warszawa
Miasto: Warszawa - Ciechanów Kod pocztowy:
Ulica:
Telefon: Faks:
Adres e-mail: [email protected] Adres www:
Uwagi: Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprezentować naszą grupę - "Germania 44". W temacie jesteśmy już dość długi czas, przez to dysponujemy nie tylko sporym doświadczeniem w dziedzinie rekonstrukcji jako takiej, ale też rozległą wiedzą o "barwie i broni" Wehrmachtu i Waffen SS od powstania do upadku. Jak sama nazwa naszej grupy wskazuje odtwarzamy sylwetki żołnierzy pułku Germania z późnego okresu wojny, kiedy pułk ten wchodził w skład 5 Dywizji Pancernej SS "Wiking". Staramy się wnieść w polską rekonstrukcję jak najwięcej świeżości, dlatego postanowiliśmy odtworzyć polową drużynę łączności telefonicznej. Niestety temat ten jest w naszym kraju traktowany po macoszemu, jednak my postaramy się to zmienić ;) Oczywiście pasja telefoniczna nie zwalnia nas od męczącego biegania w pełnym wyposażeniu z bronią długą, jak to na żołnierzy frontowych przystało.
Jest nas niewielu, ale drzwi do naszej grupy są ciągle otwarte. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi oraz pasjonatów i znawców tematu telefonii wojskowej Armii niemieckiej. Od razu zaznaczamy, że rekonstrukcje traktujemy bardzo poważnie, dlatego wszelakie nieodpowiedzialne zachowania w mundurze, nie mówiąc już o podtekstach ideologicznych, nie są absolutnie tolerowane. Z naszym podejściem do rekonstrukcji wiąże się też zamiłowanie do perfekcji w odtwórstwie danych sylwetek. Przez to w grupie używamy reprodukcji najwyższej jakości.
Dane wprowadził: Fallout

Aktualności z naszej grupy:

Rekonstruktorzy - GRH Germania 44: