Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich (Średniowiecze)

udostępnij: 
Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich  (Średniowiecze)- dobroni.pl Strona internetowa Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich (Średniowiecze) - została wygenerowana przez portal dobroni.pl. Przyłącz się do społeczności swojej GRH i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o imprezach rekonstrukcyjnych i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą z członkami swojej GRH na forum.

powiadom znajomego o GRH  przyłącz się do tej GRH!  uzupełnij dane GRH 

Dane Teleadresowe koła (adres, e-mail, telefon):

Województwo: Dolnośląskie Powiat: Świdnicki
Miasto: Strzegom Kod pocztowy: 58-150
Ulica: Dom Darafialny
Telefon: 693791852 Faks:
Adres e-mail: [email protected] Adres www:
Władze GRH: 1. Brat Gotfryd- Najstarszy okresem działalności w bractwie.Jest jego podporą i głównym żródłem wiedzy historycznej.Dąży do osiągnięcia stanu rycerskiego.


2.Brat Jerzy - Najstarszy okresem działalności w bractwie obok brata Gotfryda.W bractwie pełni funkcję płatnerza i mistrza fechtunku.Dąży do osiągnięcia stanu rycerskiego.


4.Brat Bonifacy- Działa od początku istnienia, z małymi przerwami.W Komandorii pełni funkcję krawca oraz szefa kuchni.Dąży do osiągnięcia stanu rycerskiego.5.Brat Kazimierz - W Bractwie od roku,pełni funkcję zakonnika i jest odpwiedzialny za sprawy duchowe.Ponadto szkoli się w strzelaniu z łuku.

Siostra Karolina -wprawia sie w strzelaniu w łuku.pomaga przy pracach obozowych i jest ozdoba bractwa

Siostra Ada - Wegetarianka z zapałem wikinskim.Gotuje,szyje i sprawdza historyczność naszych pomysłów na szycie :)
Uwagi: "Władza" w bractwie nie należy do pojedynczej osoby, lecz do Rady Rycerskiej.Funkcja komandora ograniocza sietylko do wyjazdów.
Dane wprowadził: josif333

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszej grupy:

Rekonstruktorzy - Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich: