:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Żołnierzyk napoleoński

Dodano: 2010-11-28 18:08:10

• konrad12 2010-11-28 18:08:10

Może to głupie pytanie ale zna ktoś jakiś sklep z ołowianymi żołnierzykami do kupna. chodzi mi glównie o żołnierzyki do kolekcji np. do utawienia całej armi z (armatami żołnierzami i kawaleria). Może ktoś jednak zna takie cos prosze dać znac.                                                                              Dziekuje.                                                                              

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2010-11-28 18:21:52

A proszę bardzo!http://wargamesfoundry.com/historical_ranges/regiments/napoleonic/french/?sector_id=12&page=4Nie napisałeś, w jakiej skali mają być figurki, więc podsyłam link do Wargames Foungry, skala 25 mm.Figurki z cyno-ołowiu.

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2010-11-28 18:25:50

Ewentualnie bardzo dobrej jakości figsy Alana i Michaela Perrychhttp://www.perry-miniatures.com/index2.htmlTakże 25 mm

odpowiedz cytuj
  • Gebhk 2010-11-29 14:01:25

W tzw skali 25/28mm jeszcze obejrzalbym produkty firmy Front Rank Miniatures ktora sie specjalizuje w okresie w 18-19 wieku. Osobiscie mnie najbardziej przypadaja do gustu ale to oczywiscie ipso facto sprawa gustu. OIstotna zaleta dla polskiegoi modelarza to dosc obszerny akcent polski - piechota, kawaleria i artyleria oraz sztabowcy i troche generalicji. jeszeli wyjdzie to na zdjeciu ksiaze Jozio w ich wydaniu.    

odpowiedz cytuj
  • Gebhk 2010-11-29 14:42:17

Mea culpa, Front Rank Figurines 

odpowiedz cytuj
  • konrad12 2010-11-29 15:35:31

Ale te żołierzyki trzeba chyba pomalować najpierw żeby mialy taka barwe jak na obrazkach. A mi chodzilo o takie zeby byly juz pomalowane i tylko kupic bo ja sie nie miluje w modelarstwie tylko chcialem sobie ulozyc miniaturowa armie na półce.

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2010-11-29 15:46:04

Bardzo duża kolekcja jest do kupienia w sklepie modelarskim Sindar na Dworcu Centralnym.

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2010-11-29 16:56:46

No ro możesz mieć klopot z uzbieraniem juz pomalowanych figurek, tak, żeby na półce ustawić armię. Chyba, że ktoś się będzie wyzbywał swojej kolekcji. Już pomalowane figurki są na ogół z serii kolekcjonerskich.

odpowiedz cytuj
  • Gebhk 2010-11-29 18:35:27

Oczywiste sprawa forsy ale sa firmy ktore zajmuja sie malowaniem figurek do roznych standartow.   Sa jeszcze figurki w skali 1/35 i 1/32 pomalowane (np brytyjska Britain"s) ale powiedzialbym ze ceny sa na ogol zawotne a jakosc podla.   Otherwise, dokladnie ja pisze Steiner bedziesz musial liczyc na wyzbycie sie czyjejs kolekcji.    

odpowiedz cytuj
  • kusy 2012-10-16 17:00:18

Mam do sprzedania ogromna kolekcje figurek 300 sztuk... Pozdrawiam Wojtek

odpowiedz cytuj
  • Krzyśku 2013-10-26 11:07:29

Sa jeszcze ciekawe figurki m.in. Eureka Miniatures (Australia), Murawski (UK) i Westfalia Miniatures (UK). Z dwóch pierwszych firm będę niedługo zmawiał dla siebie, więc jak ktoś jest chętny to możemy zlożyć zbiorowe zamowienie. Może wyjdzie jakiś rabat albo przynajmniej podzielą się koszty paczki.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"