:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Żmigród 2012 plusy dodatnie i plusy ujemne

Dodano: 2012-06-26 19:14:30

• Redakcja 2012-06-26 19:14:30

Żmigród 2012 plusy dodatnie i plusy ujemne

odpowiedz cytuj
  • mag68 2012-06-26 23:02:16

Myślę, że to była dobra impreza. Świetna organizacja, aprowizacja bez zarzutu (grochówka super), mnóstwo sympatycznych rekonstruktorów, no i ten nocleg w pałacu. :)W samej inscenizacji nie brałem udziału, ale słyszałem głosy, że była odpowiednia ilośc broni i amunicji. Tu jednak powinni wypowiedzieć się ci, którzy brali udział. Ogólnie to warto było tam być.

odpowiedz cytuj
  • wilczy 2012-06-27 22:22:38

Ja jedynie mogę się wypowiedzieć jako widz rekonstrukcji, było super. duża ilość pirotechniki, amunicji również gdyż miała przyjemność stać przy polskiej barykadzie. Chwilami było trzeba zatykać uszy:). Jedyna moja uwaga dotyczy scen które odbywały się w zamku gdzie dzielne sanitariuszki udzielały pomocy były one mało widoczne dla ludzi stojących przy "parawanie ".  

odpowiedz cytuj
  • termisan 2012-06-28 07:48:43

Widze ze wszystkim  smakowała grochówka  i bigos z kuchni polowej o którą  tak zażarte walki się potem odbywały- dołączam sie  do tego grona Pogoda na pewno  dała  w kość rekonstruktorom  ( tak  mówili) można było pomyśleć  o wcześniejszym/ póżniejszym rozpoczeciu spektaklu, mało miejsca więc widownia  miała  dobry widok na atak  niemców  natomiast   tylko  połowa mogła dostrzec to co dział o się na  polskiej  barykadzie (duuuuża ta baszta). Dla  fotopstryków  widownia   do zdjęć  przeszkadzała  ale jak się nie  ma co się lubi..... da się  skadrować:) To z minusów Plus solidna ekipa, dużo  pojazdów co dla odwiedzajacych imprezę (a szczególnie  dla dzieciaków ) było  nielada przeżyciem, pirotechnika zgrana , zaplecze i organizacja  na duży plus. Na pewno  za rok jak  zdrowie  i czas pozwoli  zarezerwuję czas:)

odpowiedz cytuj
  • fon36 2012-07-15 14:02:46

Potwierdziły się moje obawy dotyczące widoczności z punktu widzenia publiczności na tej imprezie (ta nieszczęsna pergola :-) ... ) . Ktoś zamknął dostęp do niej szerszemu gronu osób zastawiając wejście przęsłem płotu drucianego i trzeba było forsować pergolę przez dziury !  :-(To moim zdaniem było bardzo chamskie posunięcie. Stworzono strefę VIP-ów ? Bo inaczej trudno to wytłumaczyć ... To na szczęście był chyba jedyny mankament tej wspaniałej imprezy. Reszta była "z górnej półki".Szkoda tylko, że bardzo mało działo się w sobotę, bo Bitwa Żmigrodzka ma niesamowity potencjał i mogłaby śmiało być w pełni imprezą dwudniową (obydwa dni z rekonstrukcjami).Porównując do pierwszej edycji z przed dwóch lat, zabrakło trochę przestrzeni. Tam gdzie były obozowiska, teraz jest posiana trawka ;-) , i skomasowanie całości przedsięwzięcia na tak małym obszarze musiało być pewnego rodzaju kompromisem. Duże brawa dla organizatorów ! Z niecierpliwością będę czekał na Bitwę Żmigrodzką 2013, pozdrawiam.

odpowiedz cytuj
  • maverick9971 2012-07-17 21:54:06

kolejnym minusem był całkowity brak punktu gastronomicznego...tylko samochód z goframi.. a gdzie grochówka wojskowa?, przepraszam był bigos ale tylko dla wojska GRH.. trochę nieładnie bo większość jak ja przyjechało specjalnie bez obiadu :(  dziękuje Bogu , że było stoisko gdzie można było nabyć suchary specjalne SU-1 chyba :)  reszta bez zarzutu ! pozdrawiam !

odpowiedz cytuj
  • qrrr 2012-07-22 10:55:05

Z tą pergolą to była dziwna sprawa - od tyłu była zamknięta ( zadrutowana ) z przodu otwarta ale nie bardzo na początku ochrona chciała do niej przepuszczać ludzi - trzeba było przejść przez teren inscenizacji.Nam się to udało chyba tylko przez upór i stanowczość pan nas przepościł .Po jakimś czasie zaczęto normalnie wpuszczać na jej teren ludzi . Miejsce do obserwacji średnie - wszystkie zdjęcia jakie robiłem podczas inscenizacji to z terenu tej pergoli z pod pałacu   http://qrrr.linuxpl.eu/blok/?p=860W uszach miałem zrulowane chusteczki bo zapomniałem stoperów a miejsce pod oknem z którego strzelano nie było najlepsze hehehRaczej nie było to miejsce dla VIPów Ogólnie to chyba jedyną wadą całego tego terenu jest właśnie miejsce do obserwowania całego wydarzenia.PozdrawiamTomek QRRR

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"