:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tragedia Smoleńska - rok po katastrofie, tragedii,

Dodano: 2011-04-10 08:37:33

• [#gal#]redakcja 2011-04-10 08:37:33

Po roku matactw i kręcenia wiemy na pewno, że delegacja prezydecka z Prezydentem na czele, w ilości 96 osób nie żyje. Po roku mdławy smak klęski mojego Państwa unosi się w powietrzu i wcale nie słabnie.A jakie Wy koledzy, pasjonaci historii i myślę, że też Niepodległości, macie odczucia.                                                                                                                      Fen

odpowiedz cytuj
  • jazlowiak 2011-04-10 10:24:40

Rok temu byłem na pierwszych zdjęciach do Bitwy Warszawskiej w Jabłonnej. Koło godziny 9 zaczęły odzywać się telefony i zaczęły docierać do nas pierwsze informacje. Najpierw, że zginęli wszyscy, potem że prezydent leciał w Jaku 40, potem, że przeżył wypadek, ale koło południa było już wiadomo, że nie przeżył nikt. Zadzwoniłem do kolegi, który miał lecieć, ale nie poleciał, bo był chory. 

odpowiedz cytuj
  • SKWARA192 2011-04-10 11:07:05

Dla mnie ta cała sytuacja to jedna wielka żenada.Mam wrażenie,że nasze obecne władze boją się Rosji.Przecież podobno jesteśmy członkiem NATO i Unii Europejskiej.Ale to kolejny przykład że państwa zachodnie wolą robić interesy z Rosją niż nas wesprzeć.Ale było tak zawsze powinniśmy się do tego przyzwyczaić.

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2011-04-10 14:54:55

Ocenzurowano mój tytuł, ja napisałem "Minął rok od Tragedii Smoleńskiej - i co ?", nie używałem świadomie słowa katastrofa, dlatego, że tego nikt jeszcze nie wie czy to była katastrofa. Kto mnie ocenzurował i po co, komu do d... bez mydła lizie ?No my tu nie musimy być jak dziennikarze jednej słusznej gazety, Kolego lub Koledzy.                                                                                                                  Fen                                

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2011-04-10 16:43:30

Tytuł pewnie został przeredagowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. 

odpowiedz cytuj
  • cmentarze 2011-04-10 18:22:35

"Kiedy na was dziś patrzę, to wiem, że ci, którzy chcieli zabić pamięć o tragedii, przegrali. Będziemy pamiętać, bo szanujemy tych, którzy zginęli, naród polski i samych siebie. Ci, którzy nie szanują samych siebie, nie są też szanowani przez innych. [...] Ci, którzy nie szanują Polski, nas i siebie, nie mają prawa mówić w naszym imieniu. Zostawmy ich z ich kordonami, które nie pozwalały nam tutaj dotrzeć, zostawmy ich z ich niewiarą w Polskę"

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2011-04-10 20:24:36

Możesz podać autora cytowanego przez Ciebie tekstu?...bo to jest cytat,nie podsumowanie Twych refleksji,nieprawdaż?

odpowiedz cytuj
  • Bartlomiej 2011-04-11 00:27:09

Autor to Jarosław Kaczyński, jego dzisiejsza wypowiedź.

odpowiedz cytuj
  • Jaburek 2011-04-11 08:44:43

Nie wrzucajmy politycznej naparzanki dwóch siebie wartych opcji do rekonstrukcji... Stało się co się stało. Każdy wie, każdy ma od dawna wyrobione swoje zdanie. Po co przenosić tą awanturę nawet tutaj? Ja nie rozumiem.

odpowiedz cytuj
  • adams1974 2011-04-11 08:53:45

Jedno jest pewne, nie dowiemy się nigdy prawdy.Zaraz po tragedii powinni lecieć tam międzynarodowi specjaliści. Ale jakoś Tusku-plusku na tym nie zależało, zeby przynajmniej nasi tam polecieli. A tak,  po raz kolejny rosjanie piszą sobie historie po swojemu. Nawet Władimir Żyrinowski, który jest wielkim wrogiem Polski powiedział że wina tej tragedii leży tylko i wyłącznie po stronie rosyjskiej.

odpowiedz cytuj
  • Jaburek 2011-04-11 08:59:00

Ktoś powiedział "Ciszej nad tymi trumnami...". Poddaję pod rozwagę.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"