:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wiadomość do Włodka 51

Dodano: 2014-04-30 00:48:47

• formoza58 2014-04-30 00:48:47

Czołem Włodek,"Wykrakałeś" z tą swoją wiadomością...Od dwóch dni nie mam możliwości odpowiedzi na jakimkolwiek wątku na forum,nawet  na swoim.Nie reaguje opcja "odpowiedż" i "cytat"...Powiadomiłem poprzez jedyną działającą opcję "zgłoś naruszenie",za każdym razem cztery razy dostałem grzeczną,a jednocześnie niepoważną w tej okoliczności wiadomość :"Dziękujemy za złoszenie.Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć" i jedną najzabawniejszą: "Proszę przysłać link z którym jest problem,czyli ten w którym Pan chce cytować.Z pozdrowieniami.Redakcja".Powiem szczerze,ze w pierwszej wiadomości wyłuszczyłem zakłócenie,a że nigdy nie korzystałem z opcji "cytat"...zbaraniałem.I tak ta "zabawa" trwa już dwa dni.Pomyślałem,że dam znać zakładając nowy wątek,zastanawiając się jednocześnie,czy jak wcisnę "publikuj",wiadomość ta pójdzie pójdzie "w świat daleki" ?Na wszelki wypadek,pozdro serdeczne

odpowiedz cytuj
  • Wer 2014-04-30 10:10:15

Krzyśku, jeśli nie próbowałeś - to wyczyść dane przeglądarki, może pomoże? 

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2014-04-30 10:59:09

Wszystko już działa, rozmawiałem z Tobą Formoza na ten temat

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2014-04-30 11:44:52

Po naszej rozmowie zadziałało dopiero dzisiaj przed południem...Jeśli można,to poproszę grzecznie Moderatora o usunięcie tego smutnego wątka ;-)

odpowiedz cytuj
  • wlodek51 2014-04-30 20:12:01

Krzysztof ja rano nie mogłem się zalogować.pozdrawiam serdecznie i solidnego wypoczynku przez te kilka dni.

odpowiedz cytuj
  • zylkos 2015-02-14 15:09:40

Odznaka 80 pułku piechoty wzor I,no...to tak posiedziałem chyba z godzinę i popatrzyłem na dostępny materiał foto...i doszedłem wreszcie o co chodzi...jest taka odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego.Na pierwszy rzut oka identyk jak wz.I 80pp.Ale czy na pewno???Na pewno nie!Jest taki szczegół fajny,a mianowicie kolor przy obramówkach ramion krzyża..tu ciemny tam jasny -(na foto) i wzory orzełków...+kolor obramówki orzełka-(koło)uff... i doszedłem wreszcie po godzinie...Dziadek to ma oko!!!Pzdr.

odpowiedz cytuj
  • zylkos 2015-02-14 15:12:55

Oryginalna odznaka pamiątkowa 80 pułku piechoty sierżanta Janczewskiego z 1921 roku.

odpowiedz cytuj
  • wlodek51 2015-02-14 15:20:38

Zgadza się to jest odznaka centrum sanitarnego,obwódka granatowa.A biała to według mnie to pierwsza wersja 80 PP.

odpowiedz cytuj
  • wlodek51 2015-02-14 21:59:45

Zylkos zerknij do II tomu Pana Sawickiego strona 105 i 106 i zobaczysz dwa wzory legitek.pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • zylkos 2016-08-30 23:35:20

No i pojawił się wreszcie NASZ DZIADEK-wczoraj,a ja,,pukam,, z kształtem odznaki...co to może być???Specjalnie wycinek powiększyłem...a wątek do tego będzie z tego linku: Pozdrawiam gorąco!!! http://forum.dobroni.pl/f/odznaka-pamiatkowa-wojsk-wielkopolskich/118050/2

odpowiedz cytuj
  • zylkos 2017-09-20 22:10:28

Witam Dziadka!Co można powiedzieć o tej odznace,czy warto ją kupić?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"