:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Strona 2 Testujemy nowe dobroni.pl

Dodano: 2016-08-05 11:29:21

• Slajmi130 2016-08-09 13:49:32

na stronę grupy/ blog nie da się wejść. Poproszę o poprawienie SRH Infanterie Regiment 26

odpowiedz cytuj
  • canti80 2016-08-09 14:02:12

... sprawa kosmetyczna, ale może przy okazji będzie można zmieić opis na bliższy naszemu:)

odpowiedz cytuj
  • canti80 2016-08-09 14:03:35

... sprawa kosmetyczna, ale może przy okazji będzie można zmieić opis na bliższy naszemu:) ... miałem na myśli "+Adrian dodaj swoje zdjęcia z wypraw na ryby"

odpowiedz cytuj
  • maciek-skura 2016-08-09 20:26:03

Są literówki w przyciskach podczas dodawania wpisów, nie widzę możliwości przemieszczania zdjęć ( zmiana kolejności ) w dodawanych galeriach. Zniknęły mi dostępy do stron jako admin. Jak chcę wejśc na strony tylko w podglądzie wywala errory.

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2016-08-09 20:33:03

Nie odpowiedziałes mi Marcin na poprzednie pytanie, a tutaj kolejne... Na nowym profilu zniknęły następujace grupy historyczne: Podhalańczycy, Piechota, Artyleria i Lotnictwo. Moje wpisy mozna czytać od najnowszego tylko 10 starszych. Kiedyś można było przejrzeć od najnowszego do pierwszego.

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2016-08-11 23:56:08

To co, Kolego, koniec testowania i tradycyjna " cisza w eterze" w kontaktach?!... Sam zarzuciłeś wątek, wiec jako gospodarz powinieneś stać na wysokości zadania.Ostatnio proponowałeś, abym zamiast " tasiemcowych" wątków na forum zwieńczał tematy wpisami. Po dwóch dniach Twojego milczenia po objecującym początku, mam brak dostępu do swoich prawie całości wpisów ( goście również), zniknęły mi cztery grupy tematyczne ( tj. Podhalańczycy, Artyleria, Piechota i Lotnictwo)... Jeśli chcę wrzucić nowy wpis, mogę sobie naciskać tylko " Krzysztof dodaj nowy wpis". I co?... Ano, jajco. To tak, apropo zwieńczania...

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2016-08-12 20:05:57

Dąsamy się? Trudno... Dzisiaj pojawiły się wszystkie moje wpisy, reszta dalej jajco... Jeśli więc jesteście jeszcze w trakcie " tworzenia", to nie wysyłajcie mi na skrzynkę maili w typie " zobacz, co zmienił się dobroni", ponieważ co dzień zaglądam i " ciemność widzę, ciemność" oprócz posypywania lukrem tego, co było w poprzedniej formie.Naprawdę, szczerze i bez złośliwości...

odpowiedz cytuj
  • Marcin 2016-08-12 20:43:47

to był test nowego newsletter, we wtorek dostaliście maila zgodne z obserwowanymi przez Was tematami, a dziś w nocy wysłaliśmy do Wszystkich "testową" informację o nowościach... czy nowa forma jest ok, jak ją widać w programach mailowych, a jak w telefonach? jest ok? ps. mamy też "bete" m.dobroni.pl możecie klikać w telefonach i zgaszać uwagi

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2016-08-12 21:59:55

Sorki, ale się nie rozumiemy... Podałem Tobie to co jest do przywrócenia dla trybu, potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania mego blogu. Możliwość pisania i dodania nowych wpisów, oraz przywrócenia czterech grup historycznych. KROPKA! Tylko tyle potrzebne mi do szczęścia, reszta to dodatki i wabiki dla min. dla przyszłego " narybku portalowego" i użytkowników netu poprzez telefon.

odpowiedz cytuj
  • Marcin 2016-08-12 22:10:36

Kurcze nie bardzo rozumiem, dostęp do wpisów masz w guziku dodaj, tym czerwonym w górnym prawym rogu, masz dodaj i edytuj wpisy... Działa?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"