:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szukam grupy rekonstrukcyjnej do Fotografii. Dokum

Dodano: 2010-04-19 19:08:41

• Bimber 2010-04-19 19:08:41

Witam, W związku z projektem fotograficznym na studia, wymyśliłem temat o współczesnych Patriotach, chciałbym sfotografować ludzi których zajęciem w wolnym czasie jest odtwarzanie historii, udokumentować tą malejącą grupę ludzi którym nie jest obojętna nasza historia. Szukam grup rekonstrukcyjnych które pozwoliłyby mi np na treningu, lub jakiś przygotowaniu na sfotografowanie paru osób. Interesują mnie grupy rekonstruujące Polską historię, nieistotna epoka. Najchętniej w Województwie mazowieckim, aczkolwiek jestem w stanie dojechać wszędzie na terenie Polski. Chętnie odpowiem na pytania jeżeli są jakieś niejasności. Pozdrawiam i czekam na odzew, Mikołaj Krawczunas

odpowiedz cytuj
  • Jan Mazurkiewicz 2010-04-20 05:47:05

Zapraszam do Mławy do Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. Kontakt przez Dom Kultury w Mławie

odpowiedz cytuj
  • ArturGT 2010-04-22 14:59:16

Witam, Zaprasza do Ostrówka 9 maja 2010 (koło Góry Kalwarii), mamy tam rocznicę zdobycia przedmościa i małą uroczystości. Będzie kilkanaście osób w mundurach P3P XW.

odpowiedz cytuj
  • arsenal 2010-04-22 19:57:08

Jeśli interesuje Pana kawaleria, zapraszam do szwoleżerów gwardii lub lansjerów nadwiślańskich: www.arsenal.org.pl

odpowiedz cytuj
  • Sturmann 2010-05-02 23:37:43

Witam, Chętnie pomożemy, zaparaszam do Warszawy 8-9 maj, V Konwent Gier Stratgicznych Grenadier na terenie Cytadeli, sporo grup reknstrukcyjnych od Średniwiecza do II-giej wojny, w niedzielę 9-go inscenizacja p.t. "Berlin 1945" z pirotechniką i czołgami. 24-26.09. Nipołomice Otwarte Spotkania Wargamingowe "Pola Chwały" największy konwent gier strategicznych w Europie wschodniej. GRH - bardzo bogaty program inscenizacji. kontakt polachwaly.wargaming.pl Pzdr Sturmann

odpowiedz cytuj
  • Marja Rau 2010-05-05 12:59:48

Witam, ponawiam zaproszenie w imieniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława. Bardzo chętnie zabierzemy Cię do Bolimowa. Obejrzysz naszą pracę od tzw. kuchni i od salonu. Już od 17 maja mozesz robić nam zdjęcia. Zapraszam na stronę www.mdkmlawa.com. Tam jest nasza fotograficzna historia. Pozdrawiam. Marja Rau

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"