:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sherman 1/6 Dragon

Dodano: 2011-10-17 11:47:39

• modelarz 2011-10-17 11:47:39

Sherman 1/6 DragonFotki pochodzą z:http://militarymodels.co.nz/2011/10/13/new-from-dragon-models-16-scale-m4a375-sherman/71451_4/http://militarymodels.co.nz/2011/10/13/new-from-dragon-models-16-scale-m4a375-sherman/

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2011-10-17 11:48:55

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2011-10-17 11:49:12

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2011-10-17 11:49:46

Jaka będzie wielkość tego cuda i czy ta wersja była w PSZ?

odpowiedz cytuj
  • SAIGON 2011-10-17 12:39:01

W dziale nowości Dragona 1/6  dołączyłem zdjęcie tego cuda w porównaniu do 1/35 no i jeszcze raz zadam tu..... szkoda tylko że to gotowiec.... . ale z dwójką było tak samo, na pierwszy ogień poszedł model dla uzdolnionych manualnie inaczej (wystarczy rozpakować i sklejony) a i nakleić kalkomanie . może wyjdzie do sklejania niebawem bo gwiazdka nie daleko ,Dragon lubi niespodzianki ........Pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • Fahrer 2011-10-17 20:24:23

Tak, tyle że gotowy model Paka 40 wyszedł już dawno a do samodzielnego montażu jakos do tej pory jeszcze się nie pokazał, zresztą jak wiele modeli w tej skali. Ciekawe też czy wyjdzie Sd 250 ?

odpowiedz cytuj
  • SAIGON 2011-10-17 23:03:14

sdkfz 250 był zapowiadany przed dwójką ale jakoś cisza, poza tym to są dwie odrębne firmy , producent modeli  gotowych  to CYBERHOBBY  a do sklejania  to Dragon . więc tylko pozostaje czekać czym nas zaskoczą bo to wielka niewiadoma  ......

odpowiedz cytuj
  • SAIGON 2011-10-31 21:46:33

wypuszczony do sprzedaży jedyne 679,99 $ + koszty wysyłki

odpowiedz cytuj
  • korweta 2011-11-05 09:53:48

Serdecznie witam . Modelarstwem pasjonuję się od pół wieku. Tym razem do kolekcji chciałbym dołączyć tego gotowca. Proszę mi wskazać, kto w Polsce mógłby po 11 listopada prowadzić sprzedaż tego Shermana.

odpowiedz cytuj
  • SAIGON 2011-11-08 23:00:28

witam model ten prawie we wszystkich sklepach za granicą jest w opcji zapowiedz i nie ma konkretnej daty kiedy będzie , ja myślę ze na święta to realny termin a w Polsce to po świętach.( jak jakaś firma zdecyduje się zamówić ten model  na nasz rynek  )  pozdrawiam  

odpowiedz cytuj
  • Fahrer 2011-11-09 21:44:39

Są w Polsce firmy które tego typu modele sprzedają, jednak ceny...bardzo wysokie.Przykład - http://allegro.pl/pak-38-z-figurka-manfred-weller-1-6-sklep-gdynia-i1904956604.htmla cena do montażu to 210 zł.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"