:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rekoszmira - konkurs 2012 elity z FSAR2

Dodano: 2012-01-19 14:42:30

• modelarz 2012-01-19 14:42:30

Moja pierwsza propozycja "CK zoldad" z dziurką. 

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2012-01-19 14:48:35

Ale to nie koniec fascynacji chłopaczków z Krakowa chłopczycami - pierś niewielka za to medali, że ho ho

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2012-01-19 14:49:07

Następny CK z dziurką

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2012-01-19 14:49:44

Fascynacja BDSM - oczywiście wybrano CK z dziurką

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2012-01-19 14:50:16

Trzeba powiedzieć, że dildo pokaźnych rozmiarów....

odpowiedz cytuj
  • modelarz 2012-01-19 14:51:21

A się zdziwił reko-men z fantazyjnymi szelkami, które miały przypominać oporządzenie wz. 1912:-)

odpowiedz cytuj
  • zsira 2012-01-19 15:56:47

Z przykrością zauważyłem że na pierwszy ogień REKO-SZMIRY p. J. pokazał studenta z NOWOTWORZACEJ się grupy reko 1 pp Legionów.To chyba rewanż za odmowę zamówienia mundurów u p. J. i za odmowę współpracy jakiej udzielił komendant 1pp Legionów emisariuszowi p. J. Nowotworzący się 1pp Legionów J. Piłsudskiego  którego komendantem jest Tomasz Jamróz-Piłsudski (krewny marszałka-widziałem dokumenty ) to grupa ok. 10 osób jeszcze nie umundurowana-(szyją mundury) młodych fascynatów którzy stawiają pierwsze kroki o czym p. J. wie i nie powinno się ich ośmieszać i zniechęcać. Radził bym pokazać "weteranów " co mają nie tak.

odpowiedz cytuj
  • Wrotycz 2012-01-19 16:16:44

Komentarz pod zdjęciami prymitywny :(

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2012-01-19 16:51:30

Witamy obrońcę ciemięrzonych! Tak się składa, że żaden z Panów z nowej grupy nie występował do naszej firmy z prośbą o wycenę umundurowania (a przynajniej nie wiemy nic na ten temat) więc ciężko za cokolwiek odgrywać się na nich (niby za nie złożenie zamówienia u nas). Natomiast bardzo często odmawiamy ze względu na brak wolnych mocy przerobowych, a terminy obecnie wyciągają się nawet do 3 miesięcy!A jak już Pan kogoś tu broni, to czemu tylko wybranych? O jakimś trolu (w języku blogów - osoba niekulturalna, żeby nie użyć innego słowa) wyśmiewającym moją osobę Pan nic nie napisze? Uwazam, że powinien być Pan z racji podeszłego wieku mentorem w wielu sprawach a nie wichrzycielem w krótkich majteczkach!Szanowyny Panie ZSira, proszę zająć się swoimi sprawami i rozprawkami ewentualnie na tematy związane z myślą przewodnią forum, a nie naszą firmą!!! Proszę zaprzestać prywatnych wycieczek do członków Regimentu! My Pana nie zaczepiamy, a nasze zdanie o Panu już wyraziliśmy w ostatnim piśmie - prosze je zeskanować i załączyć - pewnie Pańscy koledzy chętnie poznają całą jego treść. Przecież apelowałam już do Pana i Pańskich kolegów nie raz o niezaczepianie nas! Więc jeszce raz: PROSZĘ! PRZESTAŃCIE NAS ZACZEPIAĆ! MY DO WAS NIC NIE MAMY! ZAKOPMY TOPÓR WOJENNY!Niemniej,proszę się nie obawiać, nasze niegdysiejsze niesnaski nie wykluczają oczywiście Pańskiego udziału w konkursie! Jak każdy, tak i Pan może przesłać swoje propozycje REKO-SZMIRY. I spokojnie. Nie będzie żadnej stronniczości. W Jury nie ma Pańskich dawnych znajomych! Serdecznie zapraszam Pana do udziału w Konkursie!Przypominam o zasadach konkursu, których należy przestrzegać i apeluję o kulturę, bo prymitywne i wulgarne zgłoszenia będą trafiać do kosza!!!  Do wypowiedzi załączam zdjęcie broniące wszystkich pań w mundurach jak sie nas tu wdzięcznie nazywa " CK zoldad z dziurką". Pani Maria v. Fery - Bognar  - szczegóły dotyczące jej osoby są opisane pod zdjęciem, niestety w języku niemieckim, ale zapewne kto będzie zainteresowany przebrnie przez ten maleńki problem.(Mam nadzieję, że moja wypowiedź, po części tycząca sie innego tamatu niż przewodni, nie zostanie wycięta przez Moderatórów, Redakcję i kto tam jeszce nas cenzuruje)   

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2012-01-19 16:52:09

Witamy obrońcę ciemięrzonych! Tak się składa, że żaden z Panów z nowej grupy nie występował do naszej firmy z prośbą o wycenę umundurowania (a przynajniej nie wiemy nic na ten temat) więc ciężko za cokolwiek odgrywać się na nich (niby za nie złożenie zamówienia u nas). Natomiast bardzo często odmawiamy ze względu na brak wolnych mocy przerobowych, a terminy obecnie wyciągają się nawet do 3 miesięcy!A jak już Pan kogoś tu broni, to czemu tylko wybranych? O jakimś trolu (w języku blogów - osoba niekulturalna, żeby nie użyć innego słowa) wyśmiewającym moją osobę Pan nic nie napisze? Uwazam, że powinien być Pan z racji podeszłego wieku mentorem w wielu sprawach a nie wichrzycielem w krótkich majteczkach!Szanowyny Panie ZSira, proszę zająć się swoimi sprawami i rozprawkami ewentualnie na tematy związane z myślą przewodnią forum, a nie naszą firmą!!! Proszę zaprzestać prywatnych wycieczek do członków Regimentu! My Pana nie zaczepiamy, a nasze zdanie o Panu już wyraziliśmy w ostatnim piśmie - prosze je zeskanować i załączyć - pewnie Pańscy koledzy chętnie poznają całą jego treść. Przecież apelowałam już do Pana i Pańskich kolegów nie raz o niezaczepianie nas! Więc jeszce raz: PROSZĘ! PRZESTAŃCIE NAS ZACZEPIAĆ! MY DO WAS NIC NIE MAMY! ZAKOPMY TOPÓR WOJENNY!Niemniej,proszę się nie obawiać, nasze niegdysiejsze niesnaski nie wykluczają oczywiście Pańskiego udziału w konkursie! Jak każdy, tak i Pan może przesłać swoje propozycje REKO-SZMIRY. I spokojnie. Nie będzie żadnej stronniczości. W Jury nie ma Pańskich dawnych znajomych! Serdecznie zapraszam Pana do udziału w Konkursie!Przypominam o zasadach konkursu, których należy przestrzegać i apeluję o kulturę, bo prymitywne i wulgarne zgłoszenia będą trafiać do kosza!!! Do wypowiedzi załączam zdjęcie broniące wszystkich pań w mundurach jak sie nas tu wdzięcznie nazywa " CK zoldad z dziurką". Pani Maria v. Fery - Bognar  - szczegóły dotyczące jej osoby są opisane pod zdjęciem, niestety w języku niemieckim, ale zapewne kto będzie zainteresowany przebrnie przez ten maleńki problem.(Mam nadzieję, że moja wypowiedź, po części tycząca sie innego tamatu niż przewodni, nie zostanie wycięta przez Moderatórów, Redakcję i kto tam jeszce nas cenzuruje)  

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2012-01-19 16:53:23

Witamy obrońcę ciemięrzonych! Tak się składa, że żaden z Panów z nowej grupy nie występował do naszej firmy z prośbą o wycenę umundurowania (a przynajniej nie wiemy nic na ten temat) więc ciężko za cokolwiek odgrywać się na nich (niby za nie złożenie zamówienia u nas). Natomiast bardzo często odmawiamy ze względu na brak wolnych mocy przerobowych, a terminy obecnie wyciągają się nawet do 3 miesięcy!A jak już Pan kogoś tu broni, to czemu tylko wybranych? O jakimś trolu (w języku blogów - osoba niekulturalna, żeby nie użyć innego słowa) wyśmiewającym moją osobę Pan nic nie napisze? Uwazam, że powinien być Pan z racji podeszłego wieku mentorem w wielu sprawach a nie wichrzycielem w krótkich majteczkach!Szanowyny Panie ZSira, proszę zająć się swoimi sprawami i rozprawkami ewentualnie na tematy związane z myślą przewodnią forum, a nie naszą firmą!!! Proszę zaprzestać prywatnych wycieczek do członków Regimentu! My Pana nie zaczepiamy, a nasze zdanie o Panu już wyraziliśmy w ostatnim piśmie - prosze je zeskanować i załączyć - pewnie Pańscy koledzy chętnie poznają całą jego treść. Przecież apelowałam już do Pana i Pańskich kolegów nie raz o niezaczepianie nas! Więc jeszce raz: PROSZĘ! PRZESTAŃCIE NAS ZACZEPIAĆ! MY DO WAS NIC NIE MAMY! ZAKOPMY TOPÓR WOJENNY!Niemniej,proszę się nie obawiać, nasze niegdysiejsze niesnaski nie wykluczają oczywiście Pańskiego udziału w konkursie! Jak każdy, tak i Pan może przesłać swoje propozycje REKO-SZMIRY. I spokojnie. Nie będzie żadnej stronniczości. W Jury nie ma Pańskich dawnych znajomych! Serdecznie zapraszam Pana do udziału w Konkursie!Przypominam o zasadach konkursu, których należy przestrzegać i apeluję o kulturę, bo prymitywne i wulgarne zgłoszenia będą trafiać do kosza!!! Do wypowiedzi załączam zdjęcie broniące wszystkich pań w mundurach jak sie nas tu wdzięcznie nazywa " CK zoldad z dziurką". Pani Maria v. Fery - Bognar  - szczegóły dotyczące jej osoby są opisane pod zdjęciem, niestety w języku niemieckim, ale zapewne kto będzie zainteresowany przebrnie przez ten maleńki problem.(Mam nadzieję, że moja wypowiedź, po części tycząca sie innego tamatu niż przewodni, nie zostanie wycięta przez Moderatórów, Redakcję i kto tam jeszce nas cenzuruje)  

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"