:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Produkty firmy STURM-opinie

Dodano: 2014-03-31 09:46:58

• stg 2014-03-31 09:46:58

Witam serdecznie.Spotkałem się ostatnio ze stwierdzeniem że mundury niemieckie firmy STURM są nieodpowiednie do rekonstrukcji,tak samo jak produkty ze sklepu Nestof.Jaka jest opinia innych na ten temat?Czy faktycznie te mundury się nie nadają do rekonstrukcji? Jeśli tak to gdzie szukać innych(jakie firmy?)Pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2014-03-31 15:35:44

Ja posiadam produkty z Firmy STURM, które kupiłem w sklepie NESTOF.Wszystkie są bardzo ładnie i dokładnie wykonane.Używam często ich produktów i nic złego się z nimi ie dzieje.Osobiście polecam tą firmę.Mam nadzieję, że pomogłem.

odpowiedz cytuj
  • konrad-maraszek 2014-04-08 11:38:47

Chciałbym zobaczyć grupę, która jest wyposażona w sprzęt inny jak Sturm Nestof czy Hiki :p

odpowiedz cytuj
  • al-Muell 2014-04-09 06:13:06

Są takie grupy.Inna sprawa, że wszystko zależy od formacji i epoki.

odpowiedz cytuj
  • argo 2014-04-09 09:46:30

Sukno od Sturma jest w porządku ( choc trafialy sie partie niespecjalnie udane - np problemy z kolnierzem w M36), niestety znacznie gorzej jest z wykonaniem kamuflaży , badz drelichów

odpowiedz cytuj
  • stg 2014-04-18 19:18:14

Bo nasuwa się pytanie,skoro nie Sturm, to jaki producent?Dużo jest negatywów a mało kto pisze kto robi lepsze itp.Oczywiście zdjęcia książki dają dużo ale jeśli się miało różne produkcje w ręku to łatwiej zobaczyć różnicę.Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2014-05-18 13:41:42

Niemieckie trzewiki firmy Sturm. Moje przygody zaczęły sie od tego, że zamówione trzewiki w rozmiarze 45 (taki nr buta noszę), okazały się o... 2 cm za duże!!!  Jeden meil do Nestofa, dopłata 16 zł za wysyłkę i za dwa dni dostałem trzewiki w rozmiarze 44. okazały sie dobre, choć i tak jest potrzebna dodatkowa wkładka. 

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2014-05-18 13:42:45

Sznurówki wymieniłem na skórzane rzemienie, zaplecione w "drabinkę".  Trzewiki zakonserwowałem niemieckimi i holenderskimi preparatami do konserwacji osprzętu jeździeckiego. 

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2014-05-18 13:43:41

Konstrukcja buta jest co najmniej dziwna. Skóra wierzchnia jest cienka i rzadka, w zasadzie nie ma możliwości jej zaimpregnowania czy zapastowania. Mamy do czynienia z zamszakami na podkutej podeszwie.  Obcas jest dziwacznie wyprofilowany, przez co chodzenie zwłaszcza po twardym podłożu (beton, asfalt) jest mega niewygodne. Podeszwa sie odkształca i obcas ugniata podeszwę stopy pod piętą. 

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2014-05-18 13:43:55

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2014-05-18 13:49:01

Żeby trzewiki dopasowały sie do nogi, wybrałem sie na spacer z psem. Celowo po mokrej łące z wysokimi trawami. Trzewiki momentalnie przemokły.  Na drugim spacerze chodziło sie juz dużo wygodniej, skóra zaczęła się układać.  Suszyłem je w przewiewnym miejscu.  Niestety, po dwóch "mokrych" spacerach, zauważyłem, że podeszwa w jednym trzewiku zaczyna sie odklejać...  Podsumowując:  Za prawie 400 zł (z przesyłką), otrzymujemy towar w zasadzie jednorazowego użytku, do używania w suche dni. Buty koniecznie trzeba dodatkowo up-grejdować za kolejne 100 zł + przesyłka.  Może ja tak trafiłem? A może taka jest jakość trzewików Sturma...?  Może ktoś ma inne doświadczenia? Jedyny plus, to cholewka z licem do wewnątrz, dzięki temu wygodnie sie je zakłada i zdejmuje. Co w zamian? Trzewiki od p. Barskiego za 900 zł lub z Obuwia Historycznego za 700 plus dodatki (podkówka robiona przez kowala). Terminy bardzo odległe...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"