:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy wygląd dobroni.pl

Dodano: 2011-06-14 21:29:47

• Redakcja 2011-06-14 21:29:47

Dobroni.pl zmieniło wygląd. Zapraszamy do testowania funkcji oraz dzielenia się wrażeniami i oceną nowej wersji serwisu.Z pozdrowieniami!Redakcja!

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2011-06-14 22:02:01

test 

odpowiedz cytuj
  • Patriko14dh 2011-06-14 22:09:27

Witam! Mi niestety stara grafika chyba podobała się bardziej. Zaczynając od początku. Nie wiem czy to przez rozdzielczość, ale czcionka na nowej stronie jest bardzo mała. W moim wypadku muszę włazić na biurko żeby cokolwiek przeczytać. Reklamy które są pod górnym logiem i menu. W wersji poprzedniej były na samej górze i moim zdaniem mniej rozpraszały. Hm może to i dobrze że przyciągają wzrok? Strona znacznie się rozszerzyła i wydaje mi się że logo troszkę ginie. Zapomniał bym jeszcze o wielkości tych śmiesznych kwadracików dla pierwszych 9 artykułów na stronie głównej. W starej wersji były znacznie większe! Co chodzi o białe tło nie mam jeszcze zdania na ten temat...Rozmieszczenie paneli oraz okienek na stronie ciekawe. Całość uciekła na prawą stronę. Może ktoś zacznie z tego korzystać? :D Tak czy inaczej do każdej zmiany trzeba się przyzwyczaić... Jaka by nie była. BTW Nie widzę panelu redaktora w menu użytkownika. Może to być spowodowane moją wadą wzroku co nie zmienia faktu że no nie ma go tam :))

odpowiedz cytuj
  • mag68 2011-06-14 22:13:32

Jescze jedna próba dodania wpisu.Wszedłem na stronkę, a tutaj takie nowości! Jest ok, choć na początku wydawało mi się, że optycznie to trochę tego za dużo. Trzeba się przyzwyczaić do nowego układu. Nie udało mi sie włączyć opcji "więcej blogerów" w "najlepszych blogach". Ciekawie wygląda opcja "moje dobroni".

odpowiedz cytuj
  • Patriko14dh 2011-06-14 22:16:24

Dalej.... Zakładka NAJNOWSZE na forum coś się chyba długo aktualizuje. Co do edycji postów na forum. Możliwe że to jest spowodowane moją niewiedzą. Tak czy inaczej ja prosty człowiek nie umiem tego zrobić:) Za dużo tego wszystkiego jak na jeden dzień!! :)

odpowiedz cytuj
  • mag68 2011-06-14 22:20:48

Wejdź w "mój profil" a potem w "moje posty" i edytuj. Ostatni wpisany post (albo ostatnie) można edytować w ciągu godziny od momentu dodania. Ale spoko. Wszystkiego się nauczymy. :)))

odpowiedz cytuj
  • Patriko14dh 2011-06-14 22:24:27

Aaaa dziękuję pięknie!! Skomplikowana maszyna no!Po wejściu w Mój profil >> Profil(zobacz) Wyskakuje błąd 404.Panel redaktora się odnalazł po relogu.

odpowiedz cytuj
  • Wrotycz 2011-06-14 22:27:22

"Edycja jest możliwa tylko w przypadku postów które zostały dodane nie później niż 60 minut temu."To wg.mnie kicha, godzina na poprawkę ja po tygodniu zobaczę że coś z chrzaniłem i co kicha będzie wisieć po wsze czasy ?

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2011-06-14 22:35:42

Dodawajcie uwagi - co się to poprawimy!

odpowiedz cytuj
  • Jacek 2011-06-14 22:52:50

Paweł, ależ kto nam tak spieprzył portal? Ryju ??? :)))

odpowiedz cytuj
  • darda 2011-06-14 22:53:23

Coś si pokręciło z forum: dotychczasowa historia nazywa się wiadomości, a rekonstrukcje całkiem zniknęły.Mam nadzieję, że to tylko chwilowa usterka :-)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"