:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy Szwadron Reprezentacyjny

Dodano: 2011-11-21 22:51:37

• modelarz 2011-11-21 22:51:37

No i co Wy na to?ObwieszczenieUłańskiej Wspólnoty Uwłaszczeniowej ,,K R E C H O W I A C Y”Zarząd Biura Prawnego zarejestrowany przy partii politycznej pozaparlamentarnej nr.33 Polski Ruch Uwłaszczeniowy ma prawo tworzyć Wspólnoty Uwłaszczeniowe nadając im osobowość podmiotu prawnego. Aktualnie jest tworzona -Ułańska Wspólnota Uwłaszczeniowa grupująca w swych szeregach Ułanów o charakterze historycznym. Jednym z celów może być rozwiązywanie różnych spraw o wspólnym o środowiskowym charakterze dla wszystkich członków wspólnoty z najlepszych Ułanów wybranych dobieranych zostanie utworzony Historyczny Pododdział Jazdy Polskiej Gwardyjski Szwadron Honorowy Prezydenta Warszawy w mundurach z Epoki – Księstwa Warszawskiego 1Pułku Ułanów Szwoleżerów Gwardii Cesarza Napoleona Bonapartego i Pułku Ułanów J.K.M Ks. Oranni i nr 1(Jego Królewiczowskiej Mości Księcia Orani nr 1 z epoki Królestwa Polskiego.Zapraszamy osoby zainteresowane do współpracy. Praca prawna na rzecz Wspólnoty Ułańskiej odpłatna.Wymagania dla Ułanów WspólnotyWykształcenie średnie –wyższeWiek od 30 lat wzwyżwzrost 175- w wzwyższczupli -smukli reprezentacyjnioczy niebieskiewłosy blond lub ciemny blond.Dobrze widziane dodatkowe atuty prawo jazdy.Odbyta zasadnicza lub zawodowa służba wojskowa.Jazda konna – musztra konna w stopniu zaawansowanymOddawanie honorów bronią historyczną - salutowanie, prezentowanie broni historycznej do przyuczenia w Gwardyjskim Szwadronie Honorowym.Obowiązek własnego umundurowania garnizonowego II R.P w barwach własnego pułkuInni reprezentujący epokę -Napoleońską mundury właściwe odtwórstwu historycznemu danego Pułku Ułanów, Szwoleżerów.Zarząd Biura PrawnegoTelefony SłużboweTel.22-663-27-58 od 15-20Tel.605-329 613- od 14 -20Adres Służbowy Poczty Elektronicznej [email protected]

odpowiedz cytuj
  • Ziemowit 2011-11-21 23:25:41

"oczy niebieskiewłosy blond lub ciemny blond" - to nabór do polskiej jednostki czy do waffen ss ? Chyba że się myle i historycznie ma to głębokie uzasadnienie ? Była by to ciekawostka bo do kompanii reprezantacyjnej preferowni (byli ? ) są ludzie o ciemnych włosach -.http://www.brepr.wp.mil.pl/pl/12.html  

odpowiedz cytuj
  • Feldfebel 2011-11-21 23:47:47

Brzydko to pachnie- przepisy rasowe?

odpowiedz cytuj
  • darda 2011-11-22 08:26:09

Dla mnie brzmi to jak jakiś stek bzdur, którym nie warto się zajmować.Sądząc po sprawozdaniu finansowym tej partii za rok 2010, (http://gamma.infor.pl/zalaczniki/mpo/2010/032/mpo.2010.032.464.0008.pdf), nie jest to licząca sie siła mogąca cokolwiek zorganizować.

odpowiedz cytuj
  • Grenadier 2011-11-22 08:27:54

Ale tam nie ma nic o kolorze skóry tylko włosów :)

odpowiedz cytuj
  • raDzik 2011-11-22 08:38:15

to ja z tatarów polskich mógłbym pomarzyć o wstąpieniu do takiej jazdy, ale jakoś nie marzę

odpowiedz cytuj
  • Wrotycz 2011-11-22 10:01:28

Ja mam nos jak haczyk, w piśmie nic nie stoi, to się zgłoszę :)))))))

odpowiedz cytuj
  • Komski 2011-11-22 11:15:30

Panowie, a Wy znowu o polityce (a w dodatku o partiach politycznych)! Zgroza :)

odpowiedz cytuj
  • [#gal#]redakcja 2011-11-22 11:53:05

Cha,cha,cha,cha,chaaaaa,cha,cha. Zawsze wdepniemy. Teraz się zacznie wiatrak poprawności krecić. Ale te uwłaszczone ułany to jakieś ciężkie głupki, najdelikatniej mówiąc, bardzo szkodzą idei GRH. Już widzę jak "jedyniesłusznagazeta" podciągnie taką postawę na całe środowisko.A co w takim razie z Płk.Berkiem Joselewiczem i jego synem, świrkom od uwłaszczenia nie mieści się główce czy historii nie słyszeli. A co z ułanami płci żeńskiej jak sławna Barbara Czarnowska kawaler KVM. Ja jestem na "skrajnej pozycji" ale to mnie powaliło. Zacytuję poetę - że te uwłaszczone ułany to "wypierdy germańskiego ducha, gęsi skrzeczące po zapłotkach o swych kapitoliońskich przodkach..."Ale zasmucę Was Koledzy - wieści z Przedmieścia idą, ze to wypali. Na pocieszenie - są już farby do włosów i kontaktówki do barwienia tęczówek.                                                                     Powolny

odpowiedz cytuj
  • morgothb 2011-11-22 16:28:05

Ale tam nie ma nic o kolorze skóry tylko włosów :) Ale termin rasa nie odnosi się tylko do koloru skóry...

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2011-11-22 17:46:13

Ja mam nos jak haczyk, w piśmie nic nie stoi, to się zgłoszę :)))))))Ale masz inne atuty, o których napisali - "Wiek od 30 lat wzwyżwzrost 175- w wzwyższczupli -smukli reprezentacyjni";-)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"