:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Najlepsza gra wojenna.

Dodano: 2011-05-22 17:19:34
: Wehrmacht

• cyga11 2011-05-22 17:19:34

Witam! Jaka gra wojenna wedlug was jest najlepsza? Jest w czym wybierac, a zastanawiam sie nad opiniami innych. Moim zdaniem najlapsza gra wojenna która ukazala sie do tej pory jest Battlefield bad company 2. Co sadzicie o tej grze?

odpowiedz cytuj
  • Madryta 2011-05-24 08:23:30

Zwróciłem uwagę na 2 gry - Close Combat 3 - Russian Front lub ulepszona wersja Cross of Iron (dość realistyczna - w jedną z uwspółcześnionych wersji - Modern Tactics bawią się na szkoleniach chłopcy z marines, a do zabawy polecam Brothers in Arms Hells Highway, niedługo ma być kolejna część

odpowiedz cytuj
  • robertrobin 2011-05-24 17:19:05

Ja polecam Call of Duty 1,2 i dodatki . Oraz MOH World At War. Oczywiście są to FPSy II wojenne. 

odpowiedz cytuj
  • robertrobin 2011-05-24 17:20:43

A najlepsza moim zdaniem to MOH world at War.  (szkoda że tu nie można edytowac swojego wpisu musiałem napisać drugi)

odpowiedz cytuj
  • jjg-jarek 2011-10-03 21:41:15

Najlepsza gra z przebiegiem działań II Wojny Światowej to oczywiście Pancer General /jedynka/

odpowiedz cytuj
  • Nuori 2011-10-03 22:33:06

Moim zdaniem najlepsza gra wojenna to (obok serii Close Combat) seria Combat Mission. Realizm, rozmach i dbałość o historyczne detale.

odpowiedz cytuj
  • Bay 2011-10-05 11:38:27

Moim zdaniem  to Red Orchestra 2 : Heroes of Stalingrad.

odpowiedz cytuj
  • Kryst314 2011-10-31 16:14:49

Dobry jest też Ił-2 Sturmowik i Hidden&Dangerous 2

odpowiedz cytuj
  • MoskwaPiotr 2011-10-31 20:43:32

A ja z sentymentem wspominam strategię History Line. Chodziła na komputerach 286 z 1 mb RAM.Grywałem w to do upadłego, także można było grać z drugą osobą bo to była gra turowa.Niezorientowanym podaję link i opis gryhttp://en.wikipedia.org/wiki/History_Line:_1914-1918kawał historii..Lubiłem też Close Combat III. Parę lat temu sciągnałem se moda i mogłem przerobić na wersję I wojenną.  Ale i tak nigdy nie zapomnę pierwszych grywań w CCIII i tej adrenaliny!

odpowiedz cytuj
  • Tradytor 2011-11-02 13:46:48

Red Orchestra i pierwsza i druga część spory realizm i ogólnie ok.

odpowiedz cytuj
  • PCD 2014-03-20 09:54:16

Ja również uwielbiam znaną serię gier taktycznych- Combat Mission. Ujął mnie ciekawy sposób podejścia do tur (równoległe wykonywanie ruchów w 60 s. sekwencjach) i bardzo duży nacisk na realizm i fizykę. Wiadomo że grafika w grach tego typu to sprawa dosyć umowna i odgrywa ona drugorzędne znaczenie. Moje ulubione części to oczywiście okres II WŚ- Africa Korps i Barbarossa to Berlin, ale z tych nowszych produkcji bardzo lubię też część Afganistan z już lepszą grafiką ale nie zmienionymi zasadami prowadzenia rozgrywki. Dla tych którzy nie mieli styczności z serią- zdecydowanie polecam. Starsze części są już ciężko dostępne, można dorwać jeszcze pojedyncze sztuki za grosze na allegro, te nowsze (jak np. Afganistan) można chyba tylko dostać na stronie afan (wystarczy wpisać w google i trochę poszukać). Seria jest praktycznie nieśmiertelna dzięki fanom, którzy ciągle dodają nowe misje i kampanie.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"