:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mundur WH m36 gdzie uszyć w Polsce?

Dodano: 2013-11-24 13:54:38

• edek123 2013-11-24 13:54:38

Witam wszystkich.Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość zakupu w Polsce  płótna do uszycia munduru WH m36 ( szarozielonej (feldgrau) ?? Dzięki za info i pozdrawiam. 

odpowiedz cytuj
  • Guarden 2013-11-24 15:15:58

Zawsze możesz kupić tutaj:http://nestof.pl/

odpowiedz cytuj
  • edek123 2013-11-24 16:07:43

Tyle że mi chodzi gdzie mogę kupić same płótno gdyż nie mam kasy na cały gotowy mundur a mam możliwość uszycia go

odpowiedz cytuj
  • Artur W 2013-11-24 17:50:03

Pomysł ciekawy acz ryzykowny. Kupić mundur od Sturma jest sprawa jasna i co do ceny, i co do efektu. Uszyć mundur, żeby był koszerny, sprawa nieprosta i wcale nie wiem, czy wypadnie taniej, osobliwie jeśli to ma być M36. Prócz sukna potrzebujesz przy tym guzików, w przypadku M36 kołnierza, i pewnie jeszcze innych elementów, na które krawcem nie będąc nie zwróciłem uwagi. Efekt zaś niepewny, bo choćby i mundur był najlepiej uszyty, nieuchronnie będzie odstawał od wyrobów Sturma. Może in plus, ale to docenią nieliczni, dla wszystkich zaś będzie to po prostu mundur nie od kompletu.

odpowiedz cytuj
  • Shiman 2013-11-25 15:12:29

Myślę, że gdyby znalezienie "płótna" było takie łatwe to nie byłoby monopolu Sturma :-) Szczerze to wątpię aby było to tańsze niż zakup już gotowego. Po wizycie w Hero i oglądnięciu sporej sterty wykrojów w to nie wierzę. Mundur to nie tylko to coś zielone na zewnątrz ale również podszewka, listwy do haków etc. Ceny Sturma mogą wydawać się wysokie ale z drugiej strony na domorosłe przeróbki szwajcarów czas już bezpowrotnie minął.

odpowiedz cytuj
  • edek123 2013-11-25 16:30:38

rozumiem kolegów lecz np,  z bluza przyznam racje, jest trochę roboty haki guziki i naszywki można dokupić na allegro, lecz spodnie było by taniej uszyć jak ktoś ma do tego talent zostaje tylko problem materiału znalazłem 1 ale nie wiem czy to jest dokładnie to i czy sie nada http://www.textilmania.pl/pl/p/Flausz-welniany-feldgrau/239

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2013-11-25 18:54:09

rozumiem kolegów lecz spodnie było by taniej uszyć jak ktoś ma do tego talent zostaje tylko problem materiałuA jak na takie podejście Kolegi zapatrują się inni koledzy z Grupy, do której Kolega należy? Jeśli nie było takich rozmów, to radziłbym się skonsultować. Inaczej może być problem. Może im się nie spodobać takie podejście do tematu munduru.

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2013-11-25 19:45:38

Tu masz odpowiedni materiał:http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/190550Gramatura 440 g, zawartość wełny 80%szerokość beli 156 cm, cena 20 euro/mbFlausz jest zmiękczoną odmianą sukna wełnianego. Twój mundur będzie sprawiał wrażenie, że jest uszyty z polaru.

odpowiedz cytuj
  • edek123 2013-11-25 21:32:05

Dziękuje ci kolego bardzo za pomoc tylko jeszcze pytanie bo widzę że to jest strona niemiecka, jak mam to zamówić ?? jak kupić jak zapłacić jak się skontaktować może mają stronę polską?? i poddałeś że rolka jest szerokości 156 cm a jaka jest długość rolki ?? wystarczy na bluzę i spodnie ??

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2013-11-25 22:00:41

Niech Twój krawiec określi, ile potrzeba tego sukna. Szerokość jest standardowa, natomiast długość... Ile stryjenka uważa...Standardowa długość takiej beli materiału, to 40 metrów bieżących.Na kurtkę na ogół potrzeba ok 1,5 m kw, a na spodnie - długość nogawki + 20 cm.ZiB z powodzeniem wysyła zamówiony towar do Polski. Na stronie jest zakładka z kontaktem.

odpowiedz cytuj
  • edek123 2013-11-25 22:40:13

ok dzięki jeszcze raz za całą pomoc bardzo mi pomogłeś :) 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"