:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Model RC w skali 1:16 czołgu Tiger

Dodano: 2012-02-02 23:11:57

• daro6906 2012-02-02 23:11:57

Witam jestem tu nowy na tym forum zajmuje się modelarstwem od dawna zaczynałem od modeli kartonowych następny krok to modele plastikowe ,modele robione od podstaw a obecnie zajmuje się modelami RC samochodów ciężarowych i oczywiście czołgami .Obecnie zajmuje się Tygrysem .Kopiłem model plastikowy RC firmy Heng Long i przerabiam go na model RC w pełni  metalowy.

odpowiedz cytuj
  • harnas 2012-02-03 00:27:12

http://pwm.org.pl/viewtopic.php?p=183911http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=44702&sid=73c3d3290e3bd40c3c14dbdf4bc10f65&start=15Już kiedyś krok po kroku ktoś poprawiał tego tygryska

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-03 19:46:31

Tak wiem i widziałem jak chłopak poprawia model Tygrysa i powiem szczerze że ma facet talent  wiedzę i cierpliwość.Powiem tak mnie na początku chodziło o dobrą zabawę w terenie i nie chodziło mi o bardzo dokładne od wzorowanie historyczne modelu.Ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzeni i zamarzam zmienić model plastikowy w model RC w pełni metalowy.Wiem że do końca nie będzie możliwe zrobienie go całego metalowego. Myślę że na tym forum znajdą się osoby o podobnych zainteresowaniach -lobię modele jak się prezentując w terenie.   

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-03 19:58:16

Ostatnio wymieniłem koła plastikowe na metalowe

odpowiedz cytuj
  • madeira 2012-02-07 08:26:36

Witaj. Widzę, że zostałem wywołany w pierwszych postach. ;) Wróciłem nie dawno do prac nad swoim modelem. Widzę, że zaopatrujemy się u tego samego dostawcy bajerów do modeli 1:16 -Janusz Jurowicza. ;) Też już mam agregat od niego. ;)  Skoro robisz późną wersję (wskauja na to koła), to sporo zmian przed Tobą w samym modelu. Jak wiernie chcesz go wykonać? Kibicuję!! :) 

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-07 11:36:36

Powiem tak posiadam dwa modele Tygrysa model podstawowy Heng Longa czyli cały plastikowy i drugi z metalową wanną i drążkami skrętnymi i przy nim zamierzam zmienić górę tygrysa na metalową do niego dodałem wytwornice dymu od naszego kolegi plus koła metalowe.A co do wiernego odwzorowania modelu powiem że będę się starał ale bardziej zależy mi na tym jak model będzie się zachowywał w terenie  

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-02-07 22:46:42

Witajcie!No nareszcie fajny wątek.. :)Ja też bawię się w modernizowanie tego typu modeli,a ostatnim moim dziełem jest połączenieTygryska z kolekcji Hachette, z wanną Heng Long.Muszę przyznac że spore wyzwanie.....Osobiście uważam że takie odwzorowywanie w 100% modeli R/C,troszeczkę mija się z celem.Bo albo chcemy mieć mobilny i wytrzymały model,albo wstawiamy go w gablotkę.....Wiem z własnych doświadczeń,że nadmierne upiększanie takiego czołgu,często prowadzi do pogubienia,lub zniszczenia drobnych części waloryzujących i elementów fototrawionych.Życzę powodzenia w walce z Chińszczyzną,i czekam na efekty.Pozdrawiam Janusza Jurowicza,u którego też zaopatruję się w różne bajery,i razem wymieniamysię różnymi patentami.Poniżej link do jednego z nich.http://www.youtube.com/watch?v=OWX-8V3M3XE Malutki głośnik Sony Ericsson za 19 zł,niesamowita siła dźwięku i basu jak na te wymiary.Pozdrowienia.

odpowiedz cytuj
  • orzeszek1972 2012-02-07 22:52:40

ja też mam zimowego tigera i letnią panterę jedyną modernizacją to polskie podkladki do kół napędowych bo chińskie nie trzymają i koło się odkręca

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-23 22:43:57

Witam zacząłem prace nad zmianom plastikowej wieży Tygrysa na metalową.Wykorzystałem wieże z modelu tygrysa wydawnictwa  Hachette. Hachette

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-23 22:46:34

No i oczywiście górny kadłub też wymaga paru zmian  

odpowiedz cytuj
  • daro6906 2012-02-23 22:47:16

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"