:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Model czołgu t-34

Dodano: 2011-05-06 20:40:59
: Czerwona

• Szmajda 2011-05-06 20:40:59

Czy moglibyście mi polecić jakiś dobry model czołgu t-34? Jestem początkującym modelarzem. Interesują mnie dość dokładne kopie tego czołgu. Słyszałem że dobrze jest zacząć od modeli czołgów? Podobno są dość proste na początek. Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
  • Jakub Chowaniec 2011-05-06 21:46:35

Witaj.Co do prostych modeli to polecam na początek samoloty:). Najważniejsze pytanie w jakiej skali??  Jak w 1/72 to dobry jest T-34/85 revella, T-34/76 m42 Italeri 1/72

odpowiedz cytuj
  • Szmajda 2011-05-07 12:42:36

W skalach też nie bardzo się orientuje... Od jakiej najlepiej zacząć? żeby później można było użyć modelu np do zbudowania makiety? Czy do modelu tego czołgu będę musiał dokupić jakieś farbki do pomalowania modelu?

odpowiedz cytuj
  • PePe924 2011-05-07 18:55:07

Tak będziesz musiał kupią farbki i pędzelki żeby go ładnie pomalować. Na początek polecam farbki akrylowe (można je wodą zetrzeć). Jeśli chodzi o skale to i w 1:72 i w 1:35 bez problemu zrobi się później makietę. Ja polecam 1:35.

odpowiedz cytuj
  • adamski 2011-06-21 15:49:54

Jeśli wybierzesz 172,to możesz wykorzystać też do gier.

odpowiedz cytuj
  • hubert1997 2011-06-21 18:19:41

Ja akurat jestem już nieco doświadczonym modelarzem i proponuję model, który teraz wykonuję. Tj. T-34/85 z całym wnętrzem w skali 1:35, firmy AFV. Z tego co się orientuję, to ta firma, jak i Hobby Boss wypuściła ten czołg i wersję /76 w skali 1:48 (również z całym wnętrzem). Tak jak na obrazku model posiada "szklane" (plastikowe-przezroczyste) części, jednak ja wszystko zamalowałem i robię wersję "rozbieralną". Tutaj link do kupieni, chyba najtaniej.Normalnie chodzi gdzieś po 140zł. http://www.masterhobby.pl/product_info.php?products_id=8198&osCsid=e9445fc28f02f160d51e0378222f9f01Pozdrawiam.

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2011-06-21 22:02:10

To Twój model? Jeśli tak daj trochę więcej zdjęć, jeśli możesz.

odpowiedz cytuj
  • Robert 2011-06-22 10:24:20

Michał w necie znajdziesz masę materiałów i fotografii modeli prosto z pudełka. Wybór na rynku i T-34 jest olbrzymi. AVF i Dragon robią modele bardzo dobre, chociaż dociekliwi modelarze zawsze znajdą jakieś błędy. Koszt modeli tych firm to 130-160 zł, ale jakość bardzo wysoka. Możesz też kupić Zvezdę w granicach 60-70 zł. Najlepiej udaj się do sklepu i po prostu sobie pooglądaj. Ocenisz swoje możliwości modelarskie na podstawie tego co zobaczysz w pudełku. Farby, kleje i inny osprzęt musisz dokupić.

odpowiedz cytuj
  • Robert 2011-06-22 10:33:25

Michał w necie znajdziesz masę materiałów i fotografii modeli prosto z pudełka. Wybór na rynku i T-34 jest olbrzymi. AVF i Dragon robią modele bardzo dobre, chociaż dociekliwi modelarze zawsze znajdą jakieś błędy. Koszt modeli tych firm to 130-160 zł, ale jakość bardzo wysoka. Możesz też kupić Zvezdę w granicach 60-70 zł. Najlepiej udaj się do sklepu i po prostu sobie pooglądaj. Ocenisz swoje możliwości modelarskie na podstawie tego co zobaczysz w pudełku. Farby, kleje i inny osprzęt musisz dokupić. .

odpowiedz cytuj
  • hubert1997 2011-07-02 22:29:03

To Twój model? Jeśli tak daj trochę więcej zdjęć, jeśli możesz.Nie to nie mój model, ale na życzenie dodam zdjęcia swojego. Na nich widzimy model nie zrobiony z zewnątrz, jednak są one stare. Teraz model został już pomalowany.

odpowiedz cytuj
  • hubert1997 2011-07-02 22:29:30

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"