:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mannlicher wz. 1895 Budapeszt

Dodano: 2011-11-01 09:46:32
: CK

• edek123 2011-11-01 09:46:32

Witam, mam pytanie, co to za bagnet ????

odpowiedz cytuj
  • edek123 2011-11-01 09:50:00

odpowiedz cytuj
  • edek123 2011-11-01 09:50:20

odpowiedz cytuj
  • argo 2011-11-01 10:03:35

Mannlicher wz 1895 wyprodukowany w Budapeszcie

odpowiedz cytuj
  • edek123 2011-11-22 22:50:41

Dzięki za podpowiedź i pozdrawiam.

odpowiedz cytuj
  • Miro40 2012-01-11 11:50:00

Jest to Manlicher wyprodukowany w Budapeszcie, ale mam wrażenie, że jest to wz.88?

odpowiedz cytuj
  • argo 2012-01-11 12:42:11

To masz złe wrażenie, M88 miał ostrze klingi po stronie przeciwnej.

odpowiedz cytuj
  • Miro40 2012-01-12 13:31:34

Najlepiej jak kolega poda jaka jest szerokość klingi. 

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2012-01-12 17:53:28

Ponadto wz 1888 ma znacznie dłuższą głowicę rękojeści i miał pierścień ściągany śrubą. Kolejną różnicą są dwa nity widoczne na jelcu wspomnienia po bagnecie widocznego na powyższych zdjęciach. Te nity miał wz 1895. A do tego można jeszcze popróbować pomierzyć wymiary, ale w tym stanie skorodowania to nie potrzeba suwmiarki - wystarczy linijka.

odpowiedz cytuj
  • SLU 2012-01-13 18:09:54

Witam.Mam problem ,ponieważ nie wiem co to za bagnet?Nie ma na sobie żadnych oznaczeń i nie mogłem go znaleźć na innych stronach.

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2012-01-13 19:15:01

A skąd wiemy, że to coś na zdjęciu można nazwać "bagnetem"? Ja widzę na zdjęciu jedynie ostre narzędzie przypominające kształtem nóż. Ma klingę wyszlifowaną na błysk. Ma coś co może zostać nazwane jelcem. Ma chwyt, który można nazwać rękojeścią. Ale to jeszcze nie czyni z tego czegoś bagnetu. Jeśli to kiedyś było bagnetem, to proszę dobrze obfotografować rękojeść. Może wtedy da się coś jeszcze o tym powiedzieć.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"