:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Strona 2 M26 pershing Heng Long 1:16

Dodano: 2012-01-15 10:41:52

• maccool 2012-10-23 18:07:30

Witam wszystkich jestem nowy na forum dostałem czołg Pershing m26 heng long ale to jest ta starsza wersja bez dymu i dzwieku silnika i tu mam pytanko czy można do niego dołączyć dzwięk? -pozdro.

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-10-29 09:13:18

Siemka!Pewnie że można,ale wiąże się to ze zmianą płyty głównej,okablowania,wstawieniem głośnika,wstawieniem odbiornika,wymianą radio-nadajnika,i wstawieniem wytwornicy dymu.Jeżeli chcesz,to podeślę Ci link do sklepu gdzie możesz to wszystko kupić za rozsądne pieniądze.Pozdrowionka!

odpowiedz cytuj
  • maccool 2012-10-30 22:30:38

A już myślałem że tu nikt nie zagląda bardzo chętnie skorzystam mam nadzieję że nie będzie to aż tak drogie 

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-10-31 09:04:58

Spoko,posklejam to wszystko do kupy i podeślę Ci namiary,opisy jakieś foty i do dzieła.

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-11-05 10:04:22

Sklep internetowy z akcesoriami Heng Long    http://www.rcwroblik.pl/czesci_do_czolgow,0.html

odpowiedz cytuj
  • Shaggy 2013-03-12 12:26:19

Witam Zapraszam do nowo powstałej grupy zrzeszającej modelarzy i sympatyków w skali 1:16 :)https://www.facebook.com/Czolgi1.16Pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • dudek 2013-05-27 16:29:24

Witam,Mam pytanie do was co do samej skali czy rzeczywiście to jest 1/16 ? Bo na zdjęciach czołgi wyglądają podobnie ( niema punktu odniesienia ) generalnie czy jeżeli użyję innych modeli mowa tu o producentach to czy skala 1/16 będzie zachowana ?czy jak to bywa w pozostałych modelach zdalnie sterowanych ( samochodach ) skala jest tylko umowna i każdy model jest taki sam przez co  dziwnie wygląda model Suzuki Swift obok Lexus 430 gdy stoją obok siebie.Przeglądam teraz stronę gdzie są [url=http://www.karambol.pl/firm-pol-1142347222-Heng-Long.html] modele czołgów Heng Long 1/16[/url]  i szkoda że nie widać tu czołgu T-34, nie wiem czy chwilowo brak czy firma Heng Long nie wypuściła na rynek tego klasyka. A może to doświadczenia wojenne Chińczyków wpływają na takie modele, bo dominacja Niemieckich jest strasznie duża.

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2013-05-29 11:26:21

Heng Long ma dopiero w planach wypuszczenie T-34. w Chwili obecnej pozostaje tylko Trumpeter (Torro) za ok. 459 zł

odpowiedz cytuj
  • HL 2013-09-09 16:47:44

Heng Long T34/85 1:16 2,4 GHz wypuszcza ma grudzień, w listopadzie już będzie w Polsce.

odpowiedz cytuj
  • HL 2013-09-09 18:20:04

https://www.facebook.com/pages/Heng-Long-Polska/1006726529467479

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"