:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Który model T 34 ???

Dodano: 2012-04-24 07:02:27

• Orwel 2012-04-24 07:02:27

Witam, na forum jestem nowy, w temacie RC całkiem zielony i chciałem prosić o parę porad   w sprawie zakupu modelu RC T 34/85 w skali 1:16. 1. Który wybrać? Słyszałem tylko o Trumpeter i Torro, ale czy jest jakaś różnica? I czy są inne w tej skali?   2. Czy owe wynalazki posiadają   moduł płynnego przyspieszania?   A jeżeli nie posiadają , to czy można je w modelu T 34 zamontować? I który najlepiej moduł wybrać? (skala 1 : 16). 3. Czy są w sprzedaży T 34 z armatą na kulki? A jeśli nie, to czy można model        T-34 ożenić z jakimś strzelającym działem od Heng Long’a? 4. Czy metalowe koła, gąski i przekładnia faktycznie wpływają na jakość jazdy i użytkowania modelu?   Czy to tylko taki bajer sam w sobie? Czy metalowe bardziej hałasują od plastikowych? (sąsiad z dołu jest trochę nerwowy…) Posiadam tylko plastikowego Tygrysa ( dymiąco warczącego) więc nie mam jeszcze żadnego porównania. 5. Mój model Tygrysa   jest bardzo czuły (myślę że zbyt czuły)  na ruchy joystick’a w pilocie. Joystick zachowuje się tak jak w skali logarytmicznej, powodując mało kontrolowane szarpnięcia i nagłe zwroty oraz przyspieszenia. Czy wie ktoś czy można to   ( i jak?)  zmienić na skalę liniową?   Model mój zawiera układ TX-18.     Za każdą odpowiedz z góry dziękuję. Pozdrawiam, Marek

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-04-24 12:26:46

Nie wiem co się stało,ale chyba nie otrzymałeś maila ode mnie......Opisałem Ci wszystko,o co pytałeś....

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-04-24 12:29:14

Wyślę Ci jeszcze raz moją korespondencję na maila forumowego...ale dopiero wieczorem.pzdr,

odpowiedz cytuj
  • Orwel 2012-04-25 10:11:39

Obyś żył wiecznie a wszystkie Twoje dni były w słońcu skąpane, żeby wszystkie Twoje żony wiecznie młode były i ochłody szukały tylko w nurcie Nilu, a Twoi synowie żeby tylko modelami czołgów a nie rydwanów się bawili… Wielkie dzięki za te informacje!

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-04-25 13:17:41

Cała przyjemność po mojej stronie  !!pzdr,

odpowiedz cytuj
  • Grenadier 2012-05-12 09:16:53

A gdbyby Kolega podzielił sie swoją wiedzą również tu ? Chętnie poczytamy

odpowiedz cytuj
  • jagdpanther 2012-05-13 11:15:28

W takim razie proszę bardzo!Nadawca: jagdpanther wróćTytuł: t-34Wysłano: 2012-04-24 17:10Witam! Cię !Akurat tak sie składa że jestem posiadaczem również T-34 firmy Torro(niezupełnie Torro,bo to jest produkcja Trumpetera Dla Torro) Z tego co wiem,to różnica jest tylko taka,że oryginalny Trumpeter maotwierany przedni właz kierowcy.Niestety ów model posiada zwykłą elektronikę i aparaturę,trzebabędzie troche zainwestować i wymienić te układy,bo model zasuwa jakwyścigówka......W tej chwili mozna kupić za śmieszne pieniądze płytę główną HengLong RX-18 (proporcjonalny układ),odbiornik i nadajnik.Zmieścisz się w 120 zł....nie wiem ile to w Funtach... :)Dysponuję róznymi schematami,fotkami,i rysunkami.Montaż jest bardzo prosty,o ile masz troche podstawowego pojęcia oelektryce.Szczerze mówiąc,to ja osobiście nie wstawiałbym działga ASG,wręczprzeciwnie....wzbogaciłbym czołg o"flaszera"tzn.układ Heng Long z lampą błyskową,która błyska podczas wystrzałuw lufie.Kosztuje 26 zł.Oczywiscie że metalowe gąsienice są lepsze od zwykłych plastików,maszwtedy pewnośc że nie zerwiesz ogniwa na jakichś nierównosciach,no imodel nabierze masy,co spowoduję bardziej majestatyczne poruszanie się,iciekawszy słyszalny efekt pracy takich gąsienic.Koła też powinny być metalowe......napędowe i napinające.Ale żeby to wszystko współgrało,i nie było narażone na szybkiewytarcie się,to przekładnie też należałoby wymienić na metal.Ja swojego "RUDEGO" aż tak nie przerabiałem,z racji tego że metaloweakcesoria do tego modelu są dość drogie,i troszkę trudno je zdobyć (wPolsce)Ograniczyłem sie tylko do wymiany całej elektroniki,co bardzo poprawiłoogólne wrażenie.Pozdrawiam,Marcin

odpowiedz cytuj
  • Grenadier 2012-06-16 12:08:31

Dzięki !

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"