:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Izabelin 44 - plusy i minusy imprezy

Dodano: 2011-10-01 17:32:31

• Redakcja 2011-10-01 17:32:31

Izabelin 44  - plusy i minusy imprezyZanim zaczniemy oceniać imprezę dziękujemy Markowi Gizmajerowi oraz Marcinowi Biegusowi za zorganizowanie milej i kameralnej imprezy. Dziękowano wszystkim, zapomniano o Was Panowie i Waszym Zespole, co niniejszym naprawiamy:-)

odpowiedz cytuj
  • Messer 2011-10-01 18:20:12

Zdecydowanym plusem było to, że była to mała impreza, bez tłoku wśród widzów i korków na drodze dojazdowej. Dobry scenariusz, lektor i uznane GRH/SRH po obu stronach, to też plus. Smaczny obiad z dwóch dań po rekonstrukcji. Minusem były trochę przydługie przemowy na zakończenie. I może to, że WH było reprezentowane przez jednego rekonstruktora, znaczy mnie. Choć prosiłem kolegę, nie mógł uczestniczyć. Niech żałuje, że nie dotarł. Ogólnie czwórka z plusem !

odpowiedz cytuj
  • grzech71 2011-10-01 19:11:18

Bardzo fajna, kameralna impreza. Podał mi się rys historyczny "przelatujący" jak w kalejdoskopie przez różne epoki i wszystko na tle jednej wioski. Naprawdę wspaniały pomysł na wprowadzenie. Do minusów zaliczyłbym przeciągające się niektóre sceny i przemowy. Generalnie bardzo pozytywne wrażenie. Mam nadzieję, że impreza będzie kontynuowana ;o) tu wrzucę fotki https://picasaweb.google.com/116440573105553766125/RZECZPOSPOLITAKAMPINOSKA2011GT

odpowiedz cytuj
  • Albertsson 2011-10-01 20:05:23

tak jak napisali moi przedmówcy. Imprezka bardzo fajna, choc nieduża terytorialnie, wręcz kameralna. Niemniej myślę że dynamiczne akcje mogły się podobać.W imieniu GRH Wiking serdecznie dziękuję za zaproszenie nas do udziału. Piotr Kryn

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2011-10-01 20:47:07

RedNacz w akcji:-)

odpowiedz cytuj
  • grzech71 2011-10-01 21:11:02

... moim zdaniem to zdecydowane jest już po ... akcji ;o)Pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2011-10-01 21:29:42

Zdecydowanie:-)

odpowiedz cytuj
  • darda 2011-10-01 22:03:31

Ja tam widzę tylko jeden, za to gigantyczny minus tej imprezy.Nie mogłem przyjechać!  :-((

odpowiedz cytuj
  • Messer 2011-10-02 09:39:51

Tak, to jest minus, że Cię nie było. Ale, może za rok będzie taka impreza rekonstrukcyjna ?

odpowiedz cytuj
  • Skyraider 2011-10-02 11:10:27

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział za udział w naszej inscenizacji za zaangażowanie. Mimo rozbudowanego scenariusza wszystko wyszło bardzo fajnie. Rzeczywiście chyba trochę nie zapanowaliśmy nad czasem, ale robiliśmy taką imprezę pierwszy raz, więc dopiero się uczymy. Następnym razem będzie lepiej :) Dołożymy wszelkich starań aby inscenizacja pt. "Rzeczpospolita Kampinoska" stała się imprezą cykliczną, i mam nadzieję że za rok znów spotkamy się w Izabelinie.Pozdrawiam,Marcin Biegas

odpowiedz cytuj
  • mauser 2011-10-03 10:02:36

Marcin - gratuluję pomysłu , koncepcji i wykonania widowiska! Bardzo ciekawa konwencja, przemyślane wykorzystanie i zagospodarowanie niewielkiego terenu i przekształcenie go w pole walki. Ciekawy komentarz ( choć momentami niespójny z tym co "na scenie"), świetna scenografia, świetne miejsca noclegowe i na zakończenie zaskakująco smaczny obiad.Nie zabrakło też słowa drukowanego- zadbaliście o przekazanie wiedzy w formie bezpłatnej broszury co jest bardzo istotne. Jeden minus- szkoda czasu na kampanię wyborczą, która realizowali sobie pewni goście na koniec imprezy....W przyszłym roku proponuję postawić trochę więcej na merytoryke imprezy:1. Wystawa zewnętrzna (plansze, bannery, czy też inna wielkoformatowa poligrafia) dotycząca omawianych dziejów. 2. Najważniejszy jest głos świadków i bohaterów tamtych dni. Aby to podkreślić postawmy duży namiot, zaprośmy tam weteranów z Grupy Kampinos i jakiegoś gadatliwego dziennikarza.Z tyłu duża plazma z prezentacją materiałów archiwalnych, nagłośnienie na całą polanę i niech przez 2 h dziennikarz rozmawia z weteranami o działaniach w Kampinosie.Wraz z MGRH II/ 18 pp chętnie pomożemy także w przyszłym roku.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"