:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

GW nie podoba się rekonstrukcja powstania w Szczec

Dodano: 2012-07-31 21:17:22

• Redakcja 2012-07-31 21:17:22

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,12223130,Happening_w_godzine__W____szacunek_czy_parodia_.html#ixzz22DzbEqoG

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2012-07-31 21:27:58

http://www.dobroni.pl/rekonstrukcje,godzina-w,10968 a to nasza odpowiedź!

odpowiedz cytuj
  • jarema 2012-07-31 21:29:00

Znowu GW. Należałoby opuścić na ten szmonces kurtyzanę milczenia, bo już doprawdy, nie wiadomo, jak to komentować...

odpowiedz cytuj
  • WachmistrzKOP 2012-07-31 22:37:05

GW nie podoba się nic co związane z rekonstrukcją. Wszystko zostało na ten temat już powiedziane na tym forum, nie ma sensu się powtarzać, podobnie jak nie ma sensu rozmawiać z redaktorami tej gazety.

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2012-08-01 06:49:52

Tiaaa...W dodatku artykuł zilustrowali zdjęciem z inscenizacji walk o Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych w czasie Powstania. Widowiska jednego z bardziej udanych, gdzie narratorem był sam Bogusław Wołoszański. Na zdjęciu mój syn...:)))))))))))))))

odpowiedz cytuj
  • argo 2012-08-01 13:45:28

Panowie, komentujac każde medialne pierdniecie GWna, napedzamy im tylko niepotrzebnie reklame, olac szmaciarzy po całości i jak slusznie zauwaza Wachmistrz unikac wszelkich kontaktów.

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2012-08-01 14:08:01

Zgadzam się całkowicie z Kolegami...Nie reagować poprostu na (świadome lub nie) prowokacje i "nie dawać bucowi satysfakcji...",jak rzekł kiedyś pewien sierżant US.Marines na "Wzgórzu Samotnych Serc" ;-)

odpowiedz cytuj
  • formoza58 2012-08-01 14:10:23

Sorki..."Wzgórzu ROZDARTYCH Serc"

odpowiedz cytuj
  • KROPEK1977 2012-08-03 19:59:36

witamDziękuje wszystkim za słowa poparcia. Tą imprezę miałem przyjemność organizować z IPN i nigdy nie miałem tylu ataków. Nawet Policja dzwoniła do mnie czy nie będe miał symboli faszystowskich , to Pana Policjanta wyśmiałem - Panie ja odtwarzam AK, ale nie wiedział co to znaczy. Przykre jest to że pisali o nas ludzi i imprezie negatywnie ludzie którzy nie mieli o tym pojęcia. Nie znali scenariusza. Dodawali mi rzeczy niestworzone. Niestety Szczecin nie jest miastem da nas.  

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2012-08-04 00:18:59

Przykre jest to że pisali o nas ludzi i imprezie negatywnie ludzie którzy nie mieli o tym pojęcia. Nie znali scenariusza. Dodawali mi rzeczy niestworzone. Niestety Szczecin nie jest miastem da nas.Szanowny Kolego. Każde miasto jest dla nas. Tylko w jednym zorganizowanie jakiejś imprezy napotyka na większe trudności i trzeba włożyć dużo pracy w przekonanie decydentów i sponsorów. A w innym od razu podchwycą pomysł i będą się starali pomagać. Wszystko zależy od ludzi, czasu czy choćby czynnika politycznego (niestety).Może tradycyjnie pewnym środowiskom nie bardzo pasuje nagłaśnianie Powstania z roku 44 bo wtedy Powstanie z roku 43 jakby traciło na znaczeniu.  

odpowiedz cytuj
  • Stary Kojot 2012-08-04 08:50:59

No tak... Nawet amerykański kandydat na prezydenta, dziękował Powstańcom z 1944 roku, ale kwiatki złożył pod pomnikiem przy ul Anielewicza... Mordechaja...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"