:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

GRH NSZ zaprasza na Marsz Niepodległości.

Dodano: 2012-11-06 09:04:50

• Przemyslaw 2012-11-06 09:04:50

Grupa Rekonstrukcji Historycznych NSZ zaprasza WSZYSTKIE grupy rekonstrukcji historycznych na Marsz Niepodległości. Czołem Koleżanki i Koledzy! W imieniu Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i własnym mamy zaszczyt zaprosić Was WSZYSTKICH na tegoroczny MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. Jak co roku przejdziemy ulicami Warszawy, dumnie i uroczyście celebrując kolejną rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości w roku 1918, oraz pokazując nasze przywiązanie do Wolności i Suwerenności dziś. Zapraszamy do udziału w tym doniosłym wydarzeniu WSZYSTKIE Grupy Rekonstrukcji Historycznych, które nie zdecydowały się współtworzyć pochodu Bronisława Komorowskiego oraz Hanny Gronkiewicz-Waltz.Z radością i dumą pomaszerujemy z Grupami, które odtwarzają wszelkie formacje Wojska Polskiego, a swoją działalnością sławią Oręż Polski, bez względu na odtwarzaną epokę.Pójdziemy wraz z Naszymi Sztandarami i Naszym Orężem na czele Marszu.Zachęcamy wszystkie Grupy, które dysponują sztandarami organizacji kombatanckich do wystawienia pełnych pocztów sztandarowych.Nasza Grupa Rekonstrukcyjna będzie w tym roku jednym z gospodarzy Marszu Niepodległości, w którym może wziąć udział nawet 100.000 uczestników.Wasze zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz e-mail: [email protected] poważaniemGrupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnychhttp://nsz.com.pl/index.php/grh-nsz/787-grh-nsz-zaprasza-grupy-rekonstrukcji-historycznych-z-caej-polski-na-marsz-niepodlegoci

odpowiedz cytuj
  • Przemyslaw 2012-11-06 09:24:16

Poniżej link do listy osób i organizacji wspierających społeczną inicjatywę Marszu Niepodległości:http://niepodlegli.net/komitet-poparcia/

odpowiedz cytuj
  • Wrotycz 2012-11-06 09:29:30

Jak co roku, 11 listopada 2012 roku, rekonstruktorzy przejdą przez Warszawę w defiladzie rekonstrukcyjnej.http://www.dobroni.pl/rekonstrukcje,defilada-11-listopada-2012-warszawa,11743

odpowiedz cytuj
  • Przemyslaw 2012-11-06 11:02:49

Nie "Rekonstruktorzy", a 281 rekonstruktorów i nie w paradzie historycznej, tylko w prezydenckim pochodzie organizowanym przez władze Warszawy i Kancelarię Prezydenta.Kancelaria Prezydenta spotkała się z odmową ze strony środowisk kombatanckich i brakiem zainteresowania ze strony organizacji społecznych, więc dla zorganizowania konkurencji dla Marszu Niepodległości posłużyła się coroczną paradą historyczną.Do tego ok 50% grup, którym zaproponowano udział w tej imprezie, odmówiło udziału.W pochodzie Komorowskiego i Gronkiewicz Waltz pomaszerują też dziarsko kombatanci z dawnego ZBOWiDu :)My idziemy w Marszu Niepodległości.

odpowiedz cytuj
  • al-Muell 2012-11-06 11:18:29

W pochodzie Komorowskiego i Gronkiewicz Waltz pomaszerują też dziarsko kombatanci z dawnego ZBOWiDu :) I co w związku z tym?

odpowiedz cytuj
  • Przemyslaw 2012-11-06 11:26:37

Nic, to jedynie oczywista oczywistość, fakt. ŚZŻ AK w osobie Prezesa Oleksiaka zdystansował się od aktywnego udziału w przygotowaniu pochodu Komorowskiego i Gronkiewicz Waltz, kombatanci "Radosława" manifestacyjnie się wycofali, kombatanci NSZ (zaproszeni na "narady" do Kancelarii Prezydenta dopiero po ostrej interwencji Oleksiaka) od początku deklarowali udział wyłącznie w Marszu Niepodległości, a inicjatywę Komorowskiego/Nałęcza wsparli jedynie ludzie z dawnego ZBOWiDu i BCh. W sumie to tyle. Suche fakty.Stąd zapraszamy grupy rekonstrukcji historycznych na Marsz Niepodległości.To jakiś problem ? Nie wolno nam tego robić z jakiegoś powodu ?

odpowiedz cytuj
  • JaRost 2012-11-06 11:43:37

Wolny kraj. Każdy może robić co chce (oczywiście w dozwolonych granicach). Jednak jakoś nie widzę grup odtwarzających 1/2 AWP mile witanych na marszu niepodległości.... 

odpowiedz cytuj
  • Artur W 2012-11-06 12:49:25

Nie wiem, co Ty widzisz, ja na oficjalnym plakacie MN widzę żołnierza w rogatywce i z pepeszą.Mnie to bez różnicy, i tak idę w cywilu. Swoją szosą pewne media byłyby zachwycone widząc tam niemiecki mundur ;)

odpowiedz cytuj
  • darda 2012-11-06 13:04:16

A ja chcę przypomnieć, że to forum nie jest, i nigdy nie stanie się, miejscem do uprawiania pseudopolitycznej nawalanki, tak ostatni niestety popularnej. Kolegów o nadmiarze temperamentu i skłonnych do przenoszenie do środowiska rekonstruktorów żałosnych pseudopolitycznych podziałów, zachęcam do ostrożności w wypowiedziach, bądź do odwiedzin na Onecie czy GW.

odpowiedz cytuj
  • Artur W 2012-11-06 13:16:39

Słusznie. Nie pozwolimy smażyć rewizjonistycznej jajecznicy na naszej przedzjazdowej patelni. Mickiewicz nie był, nie jest i nie będzie sztandarem reakcji.

odpowiedz cytuj
  • darda 2012-11-06 13:32:02

A ja chcę przypomnieć, że to forum nie jest, i nigdy nie stanie się, miejscem do uprawiania pseudopolitycznej nawalanki, tak ostatnio niestety popularnej. Kolegów o nadmiarze temperamentu i skłonnych do przenoszenie do środowiska rekonstruktorów żałosnych pseudopolitycznych podziałów, zachęcam do ostrożności w wypowiedziach, bądź do odwiedzin na Onecie czy GW.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"