:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

GKO Twierdza Modlin - Jak można było do tego dopuś

Dodano: 2013-03-08 19:52:52
: Wojsko Polskie

• Lehu 2013-03-08 19:52:52

Czy ktokolwiek jest w stanie to zatrzymać? czy to kolejny bezcelowy apel rozpaczy.... Budynek przeżył prawie 130 lat, 2 wojny światowe, prawie 50 lat komuny... co przez ostatnich kilkanaście lat potrafili zrobić z tym budynkiem... DRAMAT - zobaczcie sami...p.s. osobiście byłem tam w 1999 na balu, było pięknie - sztandary i zbroje nadal wisiały - dziś nikt nie odpowie gdzie to jest (prawdopodobnie zostało rozkradzione) ludzie gdzie my żyjemy...

odpowiedz cytuj
  • legionista1860 2013-03-08 20:50:26

Na Podhalu mówią, że Polska to już tylko w sercu jest bo to co jest to jest Ku..wistan ze stolicą Ku..wogrodem. Twierdza Modlin to taka mała drobinka w masie niszczenia....przemysł, szkolnictwo, służba zdrowia...no i mamy politykę. Pozdrawiam Cię Kamracielegionista1860

odpowiedz cytuj
  • Baniak 2013-03-08 23:21:59

W 2004 roku miałem Studniówkę w GKO. To co widzę na filmie nijak nie przypomina tego miejsca. Widocznie nowy "właściciel" postanowił pozostawić budynek samemu sobie i niech rozprawi się z nim natura. Dramat!

odpowiedz cytuj
  • Mozets 2013-03-09 16:08:40

Jeden nowobogacki hydraulik, który dorobił się dużych pieniędzy na kręceniu rur - kupił sobie za psie pieniądze stary dworek szlachecki - by podnieść swój stan i nobilitować się w oczach innych rzemieślników. I dzwoni do kumpla - toże kręcirury . By donieść mu o postępie robót remontowych.- Stary - wszystko to mały pikuś. Rury, kible,  zrobiłem sam i kaloryfery. Najgorzej mi szło ze zdzieraniem polichromii z XVI wieku z sufitu w głównym salonie.  - A po coś to zdzierał ??? dziwi się kumpel...- No jak to !!! - Przecież musiałem palnąć sufit alegancko - białą emulsyjną!!!

odpowiedz cytuj
  • WP 2013-04-22 21:54:37

Aktualnym posiadaczem Twierdzy Modlin jest MON a dokładnie AMW (Agencja Mienia Wojskowego) która już od wieli wielu lat bez skutecznie próbuje sprzedać ten budynek. Jak wiadomo żaden normalny człowiek nie kupi tych ruin bo nie ma w tym żadnego interesu, nie dość, że dużo kosztuje to dwa, że kupić to jedno a to odnowić to drugie - inwestycja nie opłacalna. Niedługo to market postawią a najpierw dokładnie wykopią fundamenty żeby czasami nie został jakiś ślad po tym. Po co nam to, przecież lepiej kolejny setny market postawić. Przedstawiony film na pewno nie poruszy telewizji bo oni mają inne zadania a nie tam się zajmować czymś takim. Jak ktoś jest mądrzejszy na tym forum to niech napisze do ministra MON, dlaczego jest tak a nie inaczej. W końcu nic nie może przecież wiecznie trwać - śpiewała Anna Jantar.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"