:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Eisenbahn Geschutz 80cm Schwerer Gustav

Dodano: 2010-11-04 23:04:09

• Gibbon 2010-11-04 23:04:09

Marzenia się spełniają.Siedem lat temu kupując model Dragona 28cm K5(E) Leopold, wpadłam w internecie na zdjęcia modelu Dory. Skala była dla mnie niewyobrażalna modelarsko, tak jak koszty modelu czysto życiowo. Tak więc zaśliniłem sobie tylko czubki butów.Minęło kilka lat podczas których mój Leopold ze względu na różne zawirowania życiowe przeleżał większość czasu w szafie nieskończony, ale sprawa Dory ciągle leżała mi na wątrobie.Modelarze są jak duże dzieci, więc jak raz sobie coś postanowiłem, to starałem się w końcu dopiąć swego.I tak po siedmiu latach, dziś zadzwonił do mnie kurier z informacją że ma dla mnie przesyłkę.Jedyne małe 30-to kilogramowe pudełko z modelem Dory:)Powiem szczerze że jak mi je wtaszczył do mieszkania to byłem z lekka przerażony, bo jednak znając skalę przedsięwzięcia, przygotowany byłem na odrobinę coś mniejszego.:)Tak więc, nie rozwlekając się zbytnio, zaczynamy.Nie wiem kiedy będą, i z jaką częstotliwością relacje z kolejnych etapów budowy (muszę ustalić niestety kwestie lokalowo-rozmiarowo-logistyczne z moją drugą połową - model ma ponad 2 metry długości), ale powoli możemy zacząć.Pierwsze zdjęcia po rozpakowaniu paki. Na razie boję się rozpakowywać resztę, bo jest tego taka ilość, że mogę tego nie spakować z powrotem do pudła:)Dla porównania na zdjęciu - pudełko zapałek:)))

odpowiedz cytuj
  • Gibbon 2010-11-04 23:07:49

odpowiedz cytuj
  • Gibbon 2010-11-04 23:08:14

odpowiedz cytuj
  • SAIGON 2010-11-05 08:13:30

No piękne panie Janie kochany , oczywiście pudło a nie Ty .

odpowiedz cytuj
  • panzergrenadier 2010-11-05 12:10:35

Aż strach zapytać o cenę... Jeśli faktyczne ten model jest tak duży, jak na pudełku widać zarysy figurek, to... szykuje Ci się spory mebel w domu...

odpowiedz cytuj
  • Inkwizytor 2010-11-05 18:56:35

to szafę z ubraniami żony już wyrzuciłeś :)jeśli jesteś żonaty oczywiście

odpowiedz cytuj
  • Fahrer 2010-11-05 20:04:14

Sama lufa jest dłuższa od K5 :) !!!Model ma około 2 m długości a torowisko pod model ponad 2,5 m.Model po sklejeniu waży bagatelka prawie 26 kg.Czekamy na relację z budowy.Powodzenia.

odpowiedz cytuj
  • Fahrer 2010-11-05 20:06:39

Porównanie wielkości Dory i Królewskiego Tygrysa :)

odpowiedz cytuj
  • mag68 2010-11-05 20:15:06

Powodzenia! Czekamy na relacje z przebiegu prac.

odpowiedz cytuj
  • Fahrer 2010-11-05 20:36:24

Jeszcze jedno zdjęcie gotowego maleństwa :)

odpowiedz cytuj
  • Gibbon 2010-11-06 23:00:00

Pierwsze nieśmiałe przymiarki.Zmontowana komora zamkowa Dory.Dla porównania skali - złom modelarski Mausa...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"